DRAMATYCZNE wyznanie Ani Lewandowskiej. To zatrzymało jej się w ORGANIZMIE [ZDJĘCIE]

2020-06-06 10:35 MD
Anna Lewandowska
Autor: Instagram Anna Lewandowska

Od miesiąca Anna Lewandowska cieszy się wielkim szczęściem - posiadaniem już dwóch córek. Jej drugie dziecko, Laura, przyszło bowiem na świat 6 maja. Rozradowana mama może teraz zajmować się niemowlęciem jak i trzyletnią Klarą w swoim domu. Jak jednak wyznała na Instagramie, tej nocy nie spała za dobrze. Wszystko z jednego powodu...

Obecnie czas płynie w domu Lewandowskich z pewnością już nieco spokojniej niż jeszcze kilka tygodni temu. A to dlatego, że wyczekiwane od kilku miesięcy drugie dziecko znanej trenerki fitness oraz kapitana reprezentacji Polski przyszło na świat. Teraz Robert z pewnością ma zapewne nieco stresu, bo znajduje się na finiszu sezonu Bundesligi i rywalizuje z Bayernem Monachium o obronę tytułu mistrzów Niemiec, ale może też cieszyć się szczęściem rodzinnym.

Matka Neymara NAPADŁA swojego młodego kochanka! Polała się KREW, przyjechała KARETKA!

"Lewy" w sobotnie popołudnie rozegra wyjazdowy pojedynek z Bayerem Leverkusen. I przed tym wyzwaniem z pewnością dobrze się wyspał, czego jednak nie można powiedzieć o jego żone, Ani. Kobieta wyznała na Instagramie, że z powodu pełni księżyca - którą zawsze odczuwa - często się budziła, a ponadto doszło do zatrzymania wody w jej organizmie. Zapytała także obserwujące ją osoby, czy odnotowały podobne przypadłości.

Ania Lewandowska ciepri z powodu pełni księżyca
Autor: Instagram / annalewandowskahpba Ania Lewandowska ciepri z powodu pełni księżyca

Wątek wpływu pełni księżyca na wypoczynek człowieka z pewnością nie jest znanej trenerce fitness obcy, gdyż zdążyła już zbadać mnóstwo zależności wpływających na ludzki orgamizm. Fani Ani mogą pozostać w nadziei, że kobieta szybko znajdzie trochę czasu, aby odespać zarwaną noc, choć przy tak licznych projektach może być o to naprawdę ciężko!

Najnowsze