Gala Mistrzów Sportu. Zjawiskowa żona błyszczy u boku medalisty olimpijskiego. Jego strój zaskoczył

2022-01-08 19:27
Tadeusz Michalik
Autor: Twitter Tadeusza Michalika Tadeusz Michalik

Czas na rozstrzygnięcia tegorocznego Plebiscytu Przeglądu Sportowego! Emocji ze strony naszych najlepszych zawodników nie brakowało. Czy na Igrzyskach Olimpijskich, czy na światowych salonach – Biało-czerwoni radzili sobie po prostu fenomenalnie! Jednym z odkryć minionego roku był Tadeusz Michalik. Zapaśnik zaskoczył strojem, a ukochana żona błyszczała u jego boku.

Kto okaże się najlepszym polskim sportowcem roku? Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną w sobotni wieczór, 8 stycznia. Gala Mistrzów Sportu to okazja do spotkania się wszystkich czołowych zawodników z naszego kraju. W minionym roku wiele mówiło się o olimpijczykach, którzy znakomicie radzili sobie podczas igrzysk w Tokio. Wśród tych, którzy pozytywnie zaskoczyli był nasz zapaśnik, Tadeusz Michalik. Ten zdobył jeden z czternastu medali. Nie wiadomo, czy podbił serca kibiców.

Mina Fabio Cannavaro zdradza, jak wyglądały rozmowy z prezesem PZPN. Wybór nowego trenera coraz bliżej?

Gala Mistrzów Sportu: Tadeusz Michalik pokazał wyjątkowy strój

Tadeusz Michalik pokazał na Twitterze, jaki strój przygotował na ten wyjątkowy dzień. - Plebiscytu Przeglądu Sportowego i Telewizji Polsat na Najlepszego Sportowca Polski! My już gotowi. Trzymajcie kciuki – napisał pod wspólnym zdjęciem z ukochaną żoną. Pani Monika Michalik z pewnością zachwyci kibiców. Czarna kreacja prezentuje się fenomenalnie. Po prostu czysty styl i klasa.

Zapaśnik do fotografii zapozował w wyjściowym stroju w kolorach wojskowych. To dla fanów Michalika na pewno nie będzie zaskoczeniem. Medalista olimpijski jest żołnierzem Sił Zbrojnych RP w stopniu szeregowego, a także reprezentantem Centralnego Wojskowego Zespołu Sportowego.

Fabio Cannavaro już w Warszawie! Mamy zdjęcia. Włoch zostanie nowym trenerem kadry? Kulisy negocjacji

Zapis relacji na żywo z Gali Mistrzów Sportu poniżej!

Gala Mistrzów Sportu

Zapraszamy na relację na żywo z sobotniej Gali Mistrzów Sportu. Początek ok. godziny 20:00.

Dobry wieczór! To będzie długa, piękna noc ze sportem. Kto otrzyma tytuł Sportowca Roku 2021? Przekonamy się już przed godziną 23:00!

Rozpoczynamy uroczystą galę! Nominowanych jest 20 gwiazd sportu, ale zwycięzca może być tylko jeden!

W zeszłym roku tytuł Sportowca Roku przypadł Robertowi Lewandowskiemu, który niewątpliwie był najlepszym piłkarzem świata. Czy tym razem wyprzedzi go, któryś z polskich olimpijczyków?

Na scenie pojawia się Kamil Bednarek, który wykona utwór "Chwile jak te".

Galę prowadzą Łukasz Kadziewicz, Paulina Chylewska i Aldona Marciniak.

Wśród gości na Gali Mistrzów Sportu pojawił się Robert Kubica!

Kto dostał się do finałowej dziesiątki Plebiscytu Przeglądu Sportowego? Maria Andrejczyk, wioślarska czwórka podwójna kobiet, Robert Lewandowski, Tadeusz Michalik, Karolina Naja i Anna Puławska, Wojciech Nowicki, Dawid Tomala, Anita Włodarczyk, sztafeta mieszana 4x400 metrów, Bartosz Zmarzlik.

Trenerem Roku został Aleksander Matusiński.

- Tułamy się po świecie, brakuje nam hal lekkoatletycznych - mówi gorzko Aleksander Matusiński, trener roku 2021.

Czas na poznanie Drużyny Roku 2021! Na scenie Ryszard Bosek, Piotr Gacek i Piotr Gruszka.

Drużyną Roku w Plebiscycie Przeglądu Sportowego zostaje Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy wygrali siatkarską Ligę Mistrzów!

Róża Kosakowska to mistrzyni paraolimpijska i rekordzistka świata w rzucie maczugą. Została laureatką kategorii "Sport bez barier".

- Warto walczyć, niezależnie od tego, co dzieje się w naszym życiu. Jest ukoronowaniem wszystkich nagród, które otrzymałam. To jest tak piękne, że brak mi słów. Mimo mojej niedyspozycji zdrowotnej chciałam tu być. Możliwe, że bez państwa i bez wiary, że niemożliwe nie istnieje, by mnie tu nie było - mówi Róża Kosakowska.

Nagroda SuperCzempiona trafia w ręce Piotra Małachowskiego. - Sport był narzędziem, by pomagać innym - mówi Łukasz Kadziewicz, prowadzący gali.

Czas na krótką przerwę!

Przypomnijmy, kto dostał się do finałowej dziesiątki Plebiscytu Przeglądu Sportowego? Maria Andrejczyk, wioślarska czwórka podwójna kobiet, Robert Lewandowski, Tadeusz Michalik, Karolina Naja i Anna Puławska, Wojciech Nowicki, Dawid Tomala, Anita Włodarczyk, sztafeta mieszana 4x400 metrów, Bartosz Zmarzlik.

Jeszcze minuta do końca głosowania kibiców!

Czas na kolejny występ na żywo. Tym razem utwór Oddziału Zamkniętego.

Wszystkie głosy zostały podliczone. Czas poznać czołową dziesiątkę Plebiscytu Przeglądu Sportowego!

10. miejsce w 87. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski zajmuje Tadeusz Michalik, brązowy medalista!

- Dostanie się do dwudziestki było dla mnie dużym wyróżnieniem. Dziesiąte miejsce przerosło moje oczekiwania - mówi Tadeusz Michalik.

Statuetki za 9. miejsce wpadają w ręce duetu olimpijskiego - Karoliny Naji i Anny Puławskiej.

Duet Naja-Puławska podziękował koleżankom, które pomogły im zdobyć drugi medal na Igrzyskach Olimpijskich.

Andrzej Supron i Monika Pyrek wnieśli na scenę cztery statuetki. A to może zwiastować tylko jedno - ósme miejsce trafia w ręce naszej czwórki podwójnej w wioślarstwie.

Szymon Kołecki i Joanna Jędrzejczyk wręczą kolejną stauetkę. Siódme miejsce zajęła sztafeta mieszana 4x400 metrów, mistrzowie olimpijscy z Tokio!

Czas na krótką przerwę.

Wracamy po przerwie. Czas na występ Justyny Steczkowskiej!

Od zawsze ze sportem to nagroda dla sponsora - wpadnie w ręce Totalizatora Sportowego.

Tomasz Marczyński wręczy statuetkę za szóste miejsce plebiscytu Sportowca Roku. Wędruje w ręce Marii Andrejczyk!

Otylia Jędrzejczak wręcza nagrodę za 5. miejsce w plebiscycie menedżerowi Wojciecha Nowickiego.

Zbliżamy się do podium! Kto zajmie czwarte miejsce? Dawid Tomala! Mistrz olimpijski z Tokio - największa sensacja z Tokio.

- Czwarte miejsce. Słabo troszkę. Liczyłem na więcej. Śmieję się, dzięki. Ta niesamowita przygoda, spełniłem marzenie. Odbieram statuetkę, którą kiedyś oglądałem tylko w telewizji. Chciałem podziękować rodzinie, która tutaj jest. Bez Was nie byłoby mnie tu - mówi Dawid Tomala.

- Moja babcia była moją wierną kibicką. Pewnie patrzy teraz na mnie z góry. O Panu Henryku nie słyszeliście. Zrobił coś dobrego, dzięki czemu tu jestem. Oddaję jutro złoty medal na licytację. Wierzę, że pomoże on komuś innemu, Kacperkowi. Wyciągać portfele - powiedział Tomala.

Już tylko trzy nazwiska pozostały w grze o tytuł Sportowca Roku - Bartosz Zmarzlik, Anita Włodarczyk i Robert Lewandowski.

Imprezą Roku 2021 zostały Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce - Silesia 2021.

Wracamy po przerwie! Czas poznać rozstrzygnięcia czołowej trójki!

Zanim dowiemy się, kto wygra tytuł Sportowca Roku - czas na kategorię Sport i Biznes. Robert Kubica i PKN Orlen.

- Chciałbym pogratulować wszystkim sportowcom za świetne wyniki w 2021 roku - powiedział Robert Kubica.

Trzecie miejsce w plebiscycie Sportowca Roku zajmuje Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata!

ANITA WŁODARCZYK CZY ROBERT LEWANDOWSKI? Kto zostanie Sportowcem Roku 2021?

ROBERT LEWANDOWSKI SPORTOWCEM ROKU 2021!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze