Mina Fabio Cannavaro zdradza, jak wyglądały rozmowy z prezesem PZPN. Wybór nowego trenera coraz bliżej?

2022-01-08 17:11
Fabio Cannavaro w Warszawie
Autor: SUPER EXPRESS Fabio Cannavaro w Warszawie

Fabio Cannavaro pojawił się w sobotnie przedpołudnie w Warszawie. Mistrz świata z 2006 roku przyjechał do Polski, by rozmawiać o ewentualnym przejęciu reprezentacji na zbliżające się mecze barażowe do mistrzostw świata. Słynny piłkarz pojawił się na rozmowach m.in. z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą i dyrektorem gabinetu szefa federacji Piotrem Szeferem. Jak przebiegały? Mamy zdjęcia zrobione tuż po spotkaniu. Mina Fabio Cannavaro mówi wiele!

Czy nowym trenerem reprezentacji Polski zostanie Fabio Cannavaro? Mistrz świata z 2006 roku pojawił się w przedpołudnie w sobotę w naszym kraju. W gustownym kaszkiecie i płaszczu zameldował się na rozmowach z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Panowie debatowali ponad dwie godziny! Zjedli razem także obiad. Kibiców najmocniej interesują jednak szczegóły rozmów. Jak przebiegły? Tego możemy się jedynie domyślać! Wiele wywnioskować można jednak z min uczestników zebrania. Mamy zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Wszystko wskazuje na to, że było naprawdę dobrze.

Fabio Cannavaro zadowolony z rozmów z PZPN?

Fabio Cannavaro wyszedł ze spotkania z wielkim uśmiechem na twarzy. Humory dopisywały także pozostałym uczestnikom. Można więc domniemywać, że rozmowy przebiegały w pozytywnej atmosferze i obie strony były zadowolone z tego, jak wyglądał wspólny obiad. Panowie uścisnęli sobie dłonie. Z polskiej strony w spotkaniu wzięli udział obok prezesa PZPN Cezarego Kuleszy, dyrektor jego gabinetu Piotr Szefer.

Na razie nie wiadomo, czy Cannavaro przejął fotel lidera w wyścigu o objęcie reprezentacji Polski. Wcześniej mówiono o tym, że faworytem jest Adam Nawałka. Cezary Kulesza zapewniał, że czekają go jeszcze spotkania z potencjalnymi następcami Paulo Sousy. Z pewnością jednak ci, którzy wątpili w możliwość przejęcia kadry przez Cannavaro muszą zmienić zdanie. To staje się coraz bardziej prawdopodobne!

Kiedy poznamy nazwisko nowego trenera?

Polscy piłkarze czekają na nazwisko nowego trenera. Kto będzie odpowiadał za przygotowanie kadry na mecze z Rosją i, miejmy nadzieję, lepszym z pary Szwecja - Czechy? Cezary Kulesza ma ogłosić decyzję około 19 stycznia. Termin zbliża się wielkimi krokami.

Fabio Cannavaro już w Warszawie! Mamy zdjęcia. Włoch zostanie nowym trenerem kadry? Kulisy negocjacji

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze