Samuray del Soy

i

Autor: Materiały prasowe / Prime Time Wrestling Samuray del Soy

Gala wrestlingu w Polsce

Gwiazdy znane z WWE przylecą do Polski! Zbliża się wielka gala PRIME Time Wrestling - Legends

2022-11-24 14:31

Odliczamy dni do święta każdego fana pro wrestlingu w Polsce i nie tylko! Nadchodzi wielka gala Kinguin PTW 3: LEGENDS! Już 26 listopada w Hali Bemowo w Warszawie odbędzie się wielkie show, jakiego stolica jeszcze nie widziała. Dziś do sieci trafił oficjalny trailer gali wpisującej się w szeroko pojętą fabularyzowaną sportową rozrywkę. Zobacz kapitalny zwiastun Prime Time Wrestling, który zdradza, jakie emocje czekają kibiców już w następną sobotę!

Największa polska federacja pro wrestlingu po raz pierwszy obiera kierunek na stolicę, by 26 listopada w warszawskiej Hali Bemowo dać fanom show, jakiego nigdy nie widzieli! Podniebne ewolucje, mrożąca krew w żyłach akcja, fabuła rodem z najlepszych filmów sensacyjnych i niesamowita, nieporównywalna z niczym innym atmosfera - tego możesz spodziewać się po galach Kinguin PTW!

Organizacja Prime Time Wrestling formalnie istnieje od nieco ponad roku, ale zdążyła już wykreować szereg interesujących postaci i wyprodukować serię niezapomnianych eventów, które cieszą się coraz większą popularnością nie tylko w Polsce. Zbliżająca się gala Kinguin PTW 3 - LEGENDS z udziałem międzynarodowych gwiazd wrestlingu będzie transmitowana na całym świecie przez DAZN oraz FITE TV. W Polsce będzie można ją obejrzeć na kanale YouTube i w WP Pilot.

Jesteś nowym fanem wrestlingu i nie znasz wszystkich postaci oraz ich historii? Zapraszamy profil PRIME Time Wrestling na Instagramie, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, żeby wkręcić się to szalone uniwersum i jego zasady!

KARTA WALK KINGUIN PTW 3 - LEGENDS

Main Event - Samuray Del Sol vs. Matt Sydal

No DQ Match - Axel Fox vs. Justin Joy

Last Man Standing Match - "Starboy" Nano Lopez vs. Sinister

Tag Team Match - PAKA (Disco Pablo, Boro & Taras) vs. Pure Gold (Gabriel Queen & Vic Golden)

Triple Threat Match - Xia Brookside vs. Diana Strong vs. Myla Grace

Pozostałe walki:

  • Joe Hendry vs. Trent Seven
  • Marty Scurll vs. The Primate
  • Syriusz Dziedzic vs. "Top Gun" Samson
  • Dawid "Puncher" Seńko vs. Robert Star
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze