Andrzej Duda i Jolanta Ogar-Hill

i

Autor: MICHAL WIELGUS / TOMASZ RADZIK SUPER EXPRESS Andrzej Duda i Jolanta Ogar-Hill

Homoseksualna medalistka igrzysk zwróciła się do Andrzeja Dudy. Chodzi o jej żonę i córeczkę, ciekawa deklaracja

2022-01-05 16:09

Polska medalistka olimpijska Jolanta Ogar-Hill razem ze swoją żoną doczekały się dziecka! Tuż przed świętami na świat przyszła córeczka srebrnej zawodniczki z Tokio z 2021 roku. Teraz w obszernym wywiadzie w "Wysokich Obcasach" Ogar-Hill zwróciła się do prezydenta RP Andrzeja Dudy. I te słowa na pewno będą miały głośny wydźwięk. Ogar-Hill jest gotowa przedstawić prezydentowi żonę i dałaby mu potrzymać na rękach jej dziecko.

Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec sprawiły polskim kibicom mnóstwo radości. Wszystko za sprawą pięknego startu podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio w minionym roku. Reprezentantki naszego kraju sięgnęły po srebro w żeglarstwie w klasie 470. Po ogromnym sukcesie zostały odznaczone Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pierwsza z nich przechodzi teraz wyjątkowe chwile. Tuż przed świętami na świat przyszła jej córeczka, którą wychowywać będzie razem z żoną Esperanzą Hill. Teraz w obszernym wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" wystosowała ciekawą deklarację wobec prezydenta RP, Andrzeja Dudy.

NIE PRZEGAP! Tak wyglądał coming-out Jolanty Ogar-Hill. Prawda wyszła na jaw

Ogar-Hill chce poznać prezydenta ze swoją żoną

Niemal wszyscy sportowcy, osiągający sukcesy na Igrzyskach Olimpijskich od razu otrzymywali gratulacje. Kibice szybko wychwycili fakt, że Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec czekały na nie kilka godzin. Doszukujący się teorii spiskowych fani twierdzili, że to ze względu na orientację seksualną pierwszej z nich. - Raz się gratuluje szybciej, raz się gratuluje wolniej. Szkoda, że ktoś zrobił z tego awanturę - mówił Duda na antenie Polsat News.

Teraz w rozmowie z "Wysokimi Obcasami" przyznała, że chętnie dałaby prezydentowi córeczkę do potrzymania na rękach. Chciałaby także poznać Andrzeja Dudę ze swoją żoną. - Jestem ciekawa, czy wtedy, patrząc nam w oczy, powiedziałby, że jesteśmy ideologią. Ale ja też nie wiem, czy zmiany muszą zaczynać się od samej góry. Tak naprawdę Polskę tworzymy my, zwykli, mali, szarzy ludzie. Nie politycy. Politycy dziś są, jutro ich nie ma. To my musimy zmieniać Polskę - przyznała.

NIE PRZEGAP! Medalistka olimpijska Jolanta Ogar-Hill została mamą! Z żoną wybrała imiona dla córeczki

Esperanza "Chuchie" Hill ma naciskać na to, by Jolanta Ogar-Hill udzielała wywiadów, by mówić głośno o osobach LGBT. - To ona mnie namawia, żebym udzielała wywiadów, żebym mówiła o nas, bo nie potrafi zrozumieć, że w XXI wieku w Europie istnieje jeszcze kraj, który wyklucza ludzi z powodu orientacji seksualnej - dodała.

QUIZ. Ile zapamiętałeś z Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020? 12/15 dla fana to minimum

Pytanie 1 z 15
Ile medali na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020 zdobyli Polacy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze