Jolanta Ogar-Hill

i

Autor: instagram.com/jolahill

Kim jest żona Jolanty Ogar-Hill? Prawda wyszła na jaw

2021-08-04 10:24

Jolanta Ogar-Hill jest postacią, która zapisała się w historii polskiego żeglarstwa. Sportsmenka wraz z Agnieszką Skrzypulec wywalczyły srebrny medal olimpijski w żeglarskiej klasie 470. Wiemy, kim jest żona polskiej medalistki olimpijskiej. Całą prawdę na ten temat wyjawiła reprezentantka Polski w rozmowie z "Dobrym Tygodnikiem Sądeckim".

Jolanta Ogar-Hill zapisała się wraz z Agnieszką Skrzypulec w historii polskiego żeglarstwa, zdobywając srebrny medal olimpijski w klasie 470. Kobieta od zawsze podkreślała, że jest lesbijką, co akcentowała, wrzucając zdjęcia ze swoją ukochaną na media społecznościowe. W wywiadzie dla "Dobrego Tygodnika Sądeckiego" kobieta powiedziała o tym, kim jest jej żona. Trzeba przyznać, że miłość naszej reprezentantki ma wyjątkowo ciekawą pracę.

Mamy kolejny medal! Wspaniały wyścig polskich żeglarek!

Jolanta Ogar-Hill powiedziała o swojej żonie. Wiemy, czym się zajmuje

Okazuje się, że żona Jolanty Ogar-Hill jest reżyserką, która jest związana kontraktem z hiszpańskim związkiem żeglarskim. Cuchie Hill ma jeździć ze swoją ukochaną na zawody i wspierać ją w walce o triumfy dla reprezentacji Polski.

- Chuchie jest pół Hiszpanką, pół Brytyjką. Z zawodu jest reżyserem. Pracuje obecnie dla hiszpańskiego związku żeglarskiego. Jak ma możliwość, jeździ ze mną na zgrupowania. Często i ja ją odwiedzam. Chociaż z uwagi na moje starty, przygotowania nie mamy zbyt wiele czasu dla siebie. - opowiadała Jolanta Ogar-Hill.

Gorące zdjęcie polskiej olimpijki lesbijki z ukochaną trafiło do sieci

Aby zobaczyć, którzy sportowcy przyznali się do swojego homoseksualizmu, przejdź do galerii poniżej.

Jolanta Ogar-Hill o swojej przyszłości. To tam zamieszka z żoną

Mimo że Jolanta Ogar-Hill ma dwa obywatelstwa - polskie i austriackie, to po skończeniu kariery sportowej wolałaby zamieszkać ze swoją ukochaną w zupełnie innym miejscu. Miejscem docelowym emerytury sportsmenki ma być Majorka, a więc miejsce, z którego pochodzi jej wybranka.

- Chuchie pochodzi z Majorki. Zapewne z Hiszpanią zwiążemy swoją przyszłość. - mówiła srebrna medalistka olimpijska.

Najnowsze