Mamy kolejny medal! Wspaniały wyścig polskich żeglarek!

2021-08-04 8:55
Jolanta Ogar-Hill, Agnieszka Skrzypulec
Autor: AP Jolanta Ogar-Hill, Agnieszka Skrzypulec

Środa 4 czerwca zaczęła się od bardzo dobrej wiadomości. W wyścigu żeglarskiej klasy 470 Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec dokonały wielkiego sukcesu i wywalczyły srebrny krążek dla Polski. Finałowy wyścig zapewnił wielkie emocje, a co najważniejsze, kolejny krążek dla reprezentacji Polski. Te sceny przejdą do historii polskiego żeglarstwa!

Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec dokonały wielkiej sztuki! Reprezentantki Polski, płynące w żeglarskiej klasie 470 wywalczyły srebrny medal dla Polski. Żeglarki pokazały wielką klasę w wyścigu finałowym i dopięły swego, powiększając dorobek medalowy reprezentacji Polski. Polki stały się prawdziwymi bohaterkami, bijemy brawa!

Mamy kolejny medal dla Polski! Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec ze srebrnym medalem

Tuż przed wyścigiem finałowym pojawiło się kilka warunków, które Polki musiały zrealizować, aby znaleźć się w strefie medalowej. Przede wszystkim musiały wyprzedzić Słowenki i zająć miejsce w pierwszej piątce wyścigu. Polki od samego początku pokazywały wielki spokój, opanowanie i stać ich było na wielką walkę, która się opłaciła. W okolicach trzeciego okrążenia nasze kadrowiczki zaczęły gonić Francuzki w grze o srebrny medal. Ostatecznie, Jolanta Ogar-Hill i Agnieszka Skrzypulec dokończyły wyścig na 4 miejscu, co dało im srebrny medal olimpijski!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze