Gorące zdjęcie polskiej olimpijki lesbijki z ukochaną trafiło do sieci

2021-08-04 9:25
Jolanta Ogar-Hill z ukochaną
Autor: Instagram / Jolanta Ogar-Hill Jolanta Ogar-Hill z ukochaną

Jedną z Polek, które w środowy poranek czasu polskiego zgarnęły srebrny medal w igrzyskach olimpijskich, jest Jolanta Ogar-Hill. Kobieta ta prywatnie jest lesbijką i nie ukrywa się ze swoją orientacją. W sieci dzieli się szczęściem u boku swojej partnerki - z zamieszczonych zdjęć możemy wywnioskować, że kobiety są niezwykle szczęśliwe!

Długo rozkręcały się igrzyska olimpijskie dla polskich sportowców, ale z czasem także i fani "Biało-czerwonych" mogli cieszyć się ze zdobywania medali przez swoich faworytów. We wtorek co prawda wszystko było słodko-gorzkie. Do wspaniałych sukcesów młociarek, Anity Włodarczyk i Malwiny Kopron, czy zapaśnika Tadeusza Michalika, doszła wielka gorycz siatkarzy, którzy odpadli już na etapie ćwierćfinału. Środa natomiast zaczęła się znakomicie, bo od sięgnięcia po srebrne medale.

Sportowcy, którzy przyznali się do homoseksualizmu - ZDJĘCIA

Jedną z żeglarek, które mogą świętować wicemistrzostwo olimpijskie, jest Jolanta Ogar-Hill. Kobieta prywatnie jest lesbijką i w 2018 roku wzięła ślub ze swoją partnerką. Wszystko odbyło się w Hiszpanii, gdzie pozwalało na to prawo. Polka otwarcie dzieli się swoim szczęściem w sieci i podkreśla, że orientacja seksualna nie stanowi powodu do jakiegokolwiek wykluczenia. W portalach społecznościowych możemy znaleźć zdjęcia, z których widać, jak wielka miłość bije od obu kobiet.

Zobacz też: Mamy kolejny medal! Wspaniały wyścig polskich żeglarek!

To już drugi polski medal na tegorocznych igrzyskach olimpijskich w Tokio dla osoby zadeklarowanej jako homoseksualna. Przed Jolantą Ogar-Hill krążek - również srebrny - wywalczyła Katarzyna Zillmann. Z całą pewnością sukcesy wzmogą dyskusję na temat walki z homofobią poprzez sport, do czego zresztą w przeszłości nawoływały już obie medalistki.

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze