Jolanta Ogar-Hill z ukochaną

i

Autor: Instagram / Jolanta Ogar-Hill Jolanta Ogar-Hill z ukochaną

Tak wyglądał coming-out Jolanty Ogar-Hill. Prawda wyszła na jaw

2021-07-30 18:26

Jolanta Ogar-Hill jest jedną z szans Polski na medal olimpijski w trakcie igrzysk w Tokio. Zawodniczka, która ma za sobą wspaniały występ w żeglarstwie kobiet, od dawna przyznaje się do swojej homoseksualnej orientacji seksualnej. W rozmowie z "Onet.sport". Sportsmenka powiedziała, jak wyglądał jej coming-out i jak żyje się jej u boku żony.

Jolanta Ogar-Hill stała się prawdziwą rewelacją w trakcie startu wioślarek i ma wielkie szanse, aby powalczyć o medal na Igrzyskach Olimpijskich. Wioślarka przed rokiem rozmawiała z "Onetem Sport", gdzie opowiedziała o swoim życiu prywatnym i coming-oucie. Trzeba przyznać, że wyznanie na temat historii reprezentantki Polski jest wyjątkowo mocne.

Fabian Drzyzga: Mam nadzieję, że trener nie wyrzuci mnie za to z kadry

Jolanta Ogar-Hill powiedziała o swoim coming-oucie. Mocne wyznanie wioślarki

W trakcie rozmowy z Onetem. Jolanta Ogar-Hill wyznała, że miała duży lęk, aby przyznać się do tego, że jest lesbijską. Obawiała się, że całe jej dotychczasowe życie całkowicie się zmieni.

- To był rzeczywiście trudny moment, ale trzeba było zdobyć się na odwagę. Z takim zamiarem nosiłam się bardzo długo. Zastanawiałam się, czy w ogóle powiedzieć i jak to zrobić? Analizowałam też konsekwencje tego coming outu. To nie było takie proste. Cały czas z tyłu głowy miałam, że w momencie, kiedy przyznam się rodzicom, może się tak naprawdę zdarzyć wszystko. Owszem, mogło być wszystko w porządku, ale brałam też pod uwagę wariant, że wszystko zostanie wywrócone do góry nogami. Włącznie z tym, że nie będę miała gdzie mieszkać. Takie właśnie myśli kłębią się w głowie młodej osoby, która chce się ujawnić. Potrzeba zatem wielkiej odwagi, żeby dokonać coming outu. - mówiła sportsmenka w rozmowie z Onetem Sport.

Kubacki pokazał, co ogląda jak trenuje. Nie zgadniesz, bez szans!

Aby zobaczyć galerię sportowców, którzy przyznali się do homoseksualizmu, przejdź do galerii poniżej.

Sportsmenka znalazła oparcie w rodzicach

W trakcie rozmowy z "Onet Sport" gwiazda przyznała, że moment przyznania się do homoseksualizmu był dla niej wyjątkowo ciężki, ale znalazła oparcie w rodzicach, którzy nie mieli problemu z tym, co im wyznała.

- Znalazłam na szczęście tyle odwagi w sobie. Przyznałam się rodzicom do tego, że jestem lesbijką. Nie miałam w związku z tym większych problemów. Mam bowiem kochających rodziców. Zresztą w mojej rodzinie, choć różnią nas poglądy polityczne, darzymy siebie szacunkiem. Zdaję sobie sprawę, że w Polsce nie ma zbyt wielu takich rodzin. Zdarzają się różne przypadki.- przyznaje wioślarka

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze