Medalistka olimpijska Jolanta Ogar-Hill została mamą! Z żoną wybrała imiona dla córeczki

2021-12-21 16:27
Jolanta Ogar-Hill z ukochaną
Autor: Instagram / Jolanta Ogar-Hill Jolanta Ogar-Hill z ukochaną

Jolanta Ogar-Hill została mamą! Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio doczekała się narodzin swojej córeczki, którą będzie wychowywać wraz z hiszpańską reżyserką, Esperanzą Hill. Panie zdecydowały się nazwać dziecko w bardzo ciekawy sposób. Nie da się ukryć, że te imiona są prawdziwymi symbolami.

Jolanta Ogar-Hill przeżywa właśnie jedne z najszczęśliwszych chwil w jej życiu. Sportsmenka, znana z reprezentowania Polski na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, gdzie zdobyła srebrny medal, została mamą! Jej żona, Esperanza Hill urodziła córeczkę, której rodzice nadali niezwykłe imiona. 

Dariusz Mioduski drży o swoje życie! Właściciel Legii nie miał wyjścia, musiał podjąć zdecydowane kroki

Jolanta Ogar-Hill została mamą. Jej żona urodziła

Okazuje się, że dziewczynka, która przyszła na świat, będzie nosić imiona Hunter Nadzieja. Pierwsze imię dziewczynka zawdzięcza hiszpańskiej reżyserce, która jest wielką fanką filmu "Paris, Texas" i to właśnie z tego filmu znalazła imię, które się jej spodobało. "Nadzieja" jest już jednak pomysłem Jolanty Ogar-Hill, która chciała wyrazić poprzez takie imię nadzieje, że Polska w przyszłości zmieni się do tego stopnia, że pary homoseksualne uzyskają prawo do małżeństw i do zakładania rodzin. Co ważne, reprezentantka Polski była w trakcie porodu na sali operacyjnej, gdzie towarzyszyła ukochanej w trakcie porodu.

Szpilka spędził wigilię w więzieniu o zaostrzonym rygorze! Mówi o magii świąt

Aby zobaczyć zdjęcia sportowców, którzy przyznali się do homoseksualizmu, przejdź do galerii poniżej.

Ogar-Hill o swojej córce. Takiej przyszłości by dla niej chciała

Kilka miesięcy temu gwiazda polskiego sportu została zapytana, czy chciałaby, aby córeczka poszła w jej ślady, bądź została reżyserką, jak jej druga mama. Sama reprezentantka Polski przyznała, że zależy jej przede wszystkim na tym, aby dziecko było szczęśliwe.

- Niech gra w szachy, rysuje, zbiera znaczki. Ma być sobą i szczęśliwą kobietą. Jak Chuchie i ja - mówiła srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Sonda
Czy w Polsce zawieranie małżeństw homoseksualnych powinno być legalne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze