Jeszcze niedawno uznawali to za DZIWNE! Decyzja Lewandowskiej może mieć POWAŻNE KONSEKWENCJE

2021-02-26 16:24 mso
Anna Lewandowska
Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Świat zmienia się nieubłaganie. To, co do niedawna było uznawane za nienormalne lub dziwne, dziś jest już czymś zupełnie standardowym. Sprawę z tego zdaje sobie Anna Lewandowska. Trenerka fitness zrobiła już wiele dobrego dla Polek i Polaków. Jedna z jej ostatnich decyzji może mieć poważne konsekwencje. I trudno uznać to za złe lub dobre. Tak się po prostu zapewne wydarzy. O co dokładnie chodzi?

Świat ciągle się zmienia i dostosowuje do nowych trendów. Jedna niewielka decyzja może zmienić wiele w życiu osób. Doskonałym przykładem na to są narodziny, które wzbudzały ogromne zainteresowanie wśród społeczeństwa. Urodziny dzieci wśród popularnych par potrafią przełożyć się na statystyki nazywania dzieci danym imieniem. Przykładów było mnóstwo - również w Polsce. Czy tak samo wydarzy się w nadchodzących latach?

Zobacz zdjęcia Laury Lewandowskiej w galerii poniżej!

Jedna z fanek pod najnowszym postem Anny Lewandowskiej opisała doswiadczenia ze swojego życia. - Moja 15-letnia córka ma na imię Laura. Kiedy położona przyniosła mi ją po raz pierwszy, nie omieszkała rzucić "co to za udziwnione imię Laura. Proszę to przemyśleć" - zaczęła swoją historię pani Anna. Kolejne słowa przyniosły jednak bardzo ciekawą refleksję.

- Dzisiaj coraz więcej Laurek. A myślę, że Laura Lewandowska przyczyni się mocno do spopularyzowania tego jakże pięknego imienia - napisała w komentarzu pani Anna. Niewykluczone, że ma rację i w najbliższych latach liczba świeżonarodzonych Laur w Polsce drastycznie wzrośnie!

Chcieli OSZUKAĆ Lewandowskich! Znamy szczegóły, mogli stracić pieniądze. OHYDNE zachowanie

W samej Warszawie w 2020 roku pojawiły się na świecie dokładnie 453 Laury. Do popularniejszych imion należały chociażby Zuzanny, Alicje, Maje, Julki czy Hanie!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze