Justyna Żyła pokazała JAJA! Przeprowadziła specjalne głosowanie, WIELKIE SZTUKI

2021-01-12 9:47 PM
Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła

W ostatnim czasie zrobiło się nieco ciszej o Justynie Żyle, byłej żonie Piotra Żyły, polskiego skoczka narciarskiego. Stało się przede wszystkim dlatego, że była para przestała na forum publicznym toczyć swój prywatny konflikt. Kobieta zyskała jednak dużo fanów, którzy wciąż śledzą jej poczynania. Teraz w relacji na Instagramie kobiety pojawiło się niezwykle intrygujące zdjęcie.

Justyna Żyła zyskała spory rozgłos po tym, jak rozstała się ze swoim mężem. Małżeństwo Piotra i Justyny Żyłów wydawało się udane, jednak ostatecznie zakończyło się rozwodem. Para doczekała się dwójki dzieci i często to właśnie o swoje potomstwo kłócili się ze sobą byli małżonkowie. Sprawa w ostatnich miesiącach mocno przycichła, jednak do tej pory była żona polskiego skoczka zyskała spore grono wiernych fanów.

Justyna Żyła otrzymała POTWORNIE BOLESNE wiadomości. Mówią, że ma ZEZA, ona widzi włosy w nosie

Popularność zyskiwała ona m.in. dzięki sesji w Playboyu czy występie w „Tańcu z Gwiazdami”. Całkiem niedawno Justyna Żyła wzięła udział także w serialu „Szpital”, gdzie zagrała… samą siebie. Kobieta jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją już prawie 100 tys. osób i to dzięki temu portalowi mogą oni dowiedzieć się co na co dzień słychać u ich ulubienicy.

Justyna Żyła na swoim profilu często publikuje zdjęcia z życia prywatnego, jak spędza czas z dziećmi, co robi w czasie wolnym. Jej pasją jest gotowanie i także przygotowanymi przez siebie daniami często chwali się ona w internecie. Nie brakuje także odważniejszych zdjęć, jednak w ostatnim czasie takich nie publikowała.

Piotr Żyła STRACIŁ KONTAKT Z MÓZGIEM? Znamienne słowa, mogło się zrobić przykro

Za to uwagę fanów zwrócić mogła relacja, jaką kobieta dodała całkiem niedawno. Justyna Żyła pokazała bowiem jaja! I to dosłownie. 34-latka udostępniła zdjęcie kilku wytłaczanek pełnych dorodnych, kurzych jaj i zadała niezwykle intrygujące pytanie – Kobieta z jajami, tak czy nie? – o co mogło dokładnie chodzić? Wie chyba tylko sama autorka.

Justyna Żyła
Autor: Instagram / justynazyla Justyna Żyła
Piotr Żyła nago w miejscu publicznym
Najnowsze