Piotr Żyła STRACIŁ KONTAKT Z MÓZGIEM? Znamienne słowa, mogło się zrobić przykro

2021-01-12 8:04 md
Piotr Żyła
Autor: Tomasz Radzik/Super Express

Trwa sezon 2020/2021 Pucharu Świata w skokach narciarskich - i to w pełni! W połowie stycznia wszyscy fani tego sportu będą emocjonowali się występami najlepszych zawodników świata podczas konkursów w Zakopanem. Wysartuje tam także Piotr Żyła, który póki co ograniczył się do opublikowania wymownego wpisu w swoich mediach społecznościowych.

W ostatnich dniach na ustach wszystkich polskich kibiców znajduje się przede wszystkim Kamil Stoch. Mistrz olimpijski w fantastycznym stylu zatriumfował w Turnieju Czterech Skoczni, natomiast kilka dni później okrasił ten sukces zwycięstwem także i w zawodach Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Inni reprezentanci starają się jednak dotrzymac mu kroku i na miarę swoich możliwości próbują osiągać jak najlepsze wyniki.

Boleśnie załatwili Graneruda! PASKUDNA sprawa, strasznie go to boli

Do grona takich zawodników bez wątpienia zalicza się także Piotr Żyła. W Zakopanem spróbuje się on pokazać z jak najlepszej strony, gdyż ewentualne sukcesy na własnej ziemi z pewnością smakują każdemu sportowcowi podwójnie.

Tymczasem skoczek postanowił powspominać niedawne mocje w mediach społecznościowych, publikując zdjęcie opatrzone wymownym podpisem. "Kontakt z bazą jeszcze jest, ale ze swoim mózgiem już nie za bardzo" - żartuje Żyła.

"Nastepne lądowisko Zakopane" - te słowa doskonale zapowiadają to, czego świadkami w najbliższych dniach będą wszyscy fani skoków narciarskich. Wielkie emocje przenoszą się do stolicy polskich Tatr i oby przyniosły oczekiwane przez wszystkich rezultaty.

Żenujący POPIS norweskiego skoczka. Brzydki atak na Stocha oraz Kubackiego. Ale KOMPROMITACJA!
Najnowsze