Justyna Żyła zrobiła sobie lekką sałatkę z 5 jaj. Potężna dawka [ZDJĘCIE]

2020-05-25 21:47 FAN
Justyna Żyła
Autor: Instagram/justynazyla Justyna Żyła

Justyna Żyła dość nieoczekiwanie robi dużą karierę w polskim show-biznesie. Była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, miała okazję zaprezentować się szerszej publiczności w paru znanych programach telewizyjnych. Jej głównym medium nadal pozostaje Instagram. To właśnie tam publikuje mnóstwo zdjęć. Niektóre z nich przedstawiają potrawy, które przyrządza sama Żyła.

O byłej żonie reprezentanta Polski w skokach narciarskich zaczęło się mówić na początku 2018 roku. To właśnie wówczas kobieta napisała w mediach społecznościowych, że jej małżeństwo z Piotrem chyli się ku upadkowi. Fani skoczka dostali jeszcze kilka szczegółów z prywatnego życia pary. Od tamtej pory Żyła regularnie pojawia się na ważnych wydarzeniach show-biznesu.

Tak Kamil Stoch spędził urodziny. Radość aż go rozpierała [ZDJĘCIE]

Nim o kobiecie zrobiło się głośno, Żyła prowadziła przede wszystkim swój blog kulinarny. Nigdy nie ukrywała, że gotowanie jest jej największą pasją i widać to również po jej Instagramie. Stworzyła także swój kanał na YouTubie o nazwie UwaŻyła. W mediach społecznościowych często pojawiają się zdjęcia przyrządzonych przez nią potrawa. Nie inaczej było i ostatnio.

Pracowita kwarantanna skoczków. Adam Małysz sadzi, Kamil Stoch kosi [ZDJĘCIA]

Żyła opublikowała fotografię wiosennej potrawy. Jej głównymi składnikami są jajka i szparagi. - Sezon na szparagi mógł by trwać cały rok. Mój dzisiejszy kolorowy talerz. Pychotka - napisała w opisie do zdjęcia Żyła. Do dania dołożono również truskawki i pomidory koktajlowe. Porcja wydaje się być naprawdę spora.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze