Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

i

Autor: Instagram/ kzillmann, juliavvalczak Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

Katarzyna Zillmann po raz pierwszy pokazała się publicznie ze swoją dziewczyną! Uczucie aż biło [ZDJĘCIA]

2021-11-03 12:26

Latem bardzo głośno zrobiło się o Katarzynie Zillmann, która była członkinią wioślarskiej czwórki zdobywającej srebrny medal igrzysk olimpijskich w Tokio. Prywatnie sportsmenka jest natomiast lesbijką, czego zupełnie nie ukrywa. Teraz Katarzyna Zillmann po raz pierwszy postanowiła publicznie pokazać się ze swoją ukochaną, Julią Walczak, z którą wybrała się na premierę filmu.

Letnie igrzyska olimpijskie w Tokio dały wszystkim polskim kibicom mnóstwo emocji. Przede wszystkim zakończyły się one sukcesami kilku naszych reprezentantów. W gronie zawodników, którzy ze stolicy Japonii wrócili z medalami, znalazła się również Katarzyna Zillmann. Wioślarka wraz z trzema koleżankami ze swojej drużyny dopłynęła w szalonym wyścigu na drugiej lokacie i mogła cieszyć się z ogromnego sukcesu olimpijskiego.

ZOBACZ TEŻ: Wyszło na jaw, co Gessler sądzi o restauracji Lewandowskiego. Mówi o dokładaniu do interesu i schabowym

Prywatnie natomiast Katarzyna Zillmann jest lesbijką. Żyje w związku z Julią Walczak, która również uprawia sporty wodne. Wielkie uznanie wzbudziły szczerze wyznania srebrnej medalistki odnośnie swoich uczuć - kobieta pokazała, że nie ma żadnego powodu, aby wstydzić się o nich mówić, a swoją postawą zachęcała do otwartości także inne osoby homoseksualne. Teraz postanowiła natomiast po raz pierwszy publicznie pokazać się ze swoją ukochaną, a wydarzyło się to przy okazji premiery filmu "Wszystkie nasze strachy".

ZOBACZ ZDJĘCIA!

Produkcja traktuje o homoseksualnym artyście, zatem tym bardziej uzasadniona była obecność osoby, która swoim przykładem pokazała, że nie wstydzi się swoich uczuć i jest w stanie głośno je wyrażać. Film "Wszystkie nasze strachy" zdobył aż pięć statuetek podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni i wszystko wskazuje na to, że goście zaproszeni na premierę zdecydowanie nie mieli prawa czuć się rozczarowani tym, co przyszło im obejrzeć.

Iga Baumgart: Jestem popularna, ale zakupy mogę zrobić normalnie!
Najnowsze