Złota Piłka

i

Autor: youtube.com/fcbarcelona

KIEDY rozdanie Złotej Piłki. Gala Złota Piłka 2021 GODZINA, DATA. Złota Piłka 2021 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

2021-11-28 14:35

KIEDY rozdanie Złotej Piłki ? Gala Złota Piłka GODZINA, DATA. Złota Piłka 2021 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE? Już niebawem możemy być świadkami napisania się pięknej karty polskiej piłki nożnej. Robert Lewandowsk może spełnić marzenia o zdobyciu Złotej Piłki, a więc nagrody dla najlepszego gracza globu. Tego wydarzenia nie można przegapić! KIEDY rozdanie Złotej Piłki ? Gala Złota Piłka GODZINA, DATA. Złota Piłka 2021 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

KIEDY rozdanie Złotej Piłki. Gala Złota Piłka 2021 GODZINA, DATA

Rozdanie nagrody "Złotej Piłki" jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące dla polskich kibiców, jak w tym roku. Po wyjątkowo ciężkim sezonie i zdobyciu nagrody Złotego Buta, Robert Lewandowski może zostać okrzyknięty zdobywcą nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie. Jego głównym rywalem do statuetki jest nie kto inny, a rekordzista w liczbie zdobytych nagród od "France Football" - Leo Messi. Mimo że zawodnik przeżywa dość przeciętne chwile w barwach paryskiego PSG, tak jego głównym argumentem do zdobycia nagrody jest fenomenalne Copa America, które pokazało pełną klasę doświadczonego Argentyńczyka. Miejmy nadzieję jednak, że Lewandowski, jako pierwszy Polak w historii, sięgnie po nagrodę. Przypomnijmy, że dotychczas w historii polskiej piłki zaledwie dwóch piłkarzy zostało wyróżnionych przez redakcję "France Football". Byli to Kazimierz Deyna (w 1974 roku), a także Zbigniew Boniek (w 1982 roku), którzy osiągnęli w plebiscycie trzecie miejsce.

Złota Piłka 2021 KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE?

Organizowana od 1956 roku gala "France Football" zaplanowana jest na poniedziałek 29 listopada 2021 roku. Wydarzenie transmitowane będzie od godziny 19:00 na antenie TVP Sport, a o 20:30 na antenie TVP. Już teraz zapraszamy na relację live z wydarzenia na sport.se.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze