KKS Kalisz - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO Puchar Polski: Gdzie oglądać KKS Kalisz - Korona Kielce STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: KKS Kalisz - Korona Kielce w TV Na jakim programie mecz Wisły Kraków dzisiaj w PP 15.08.2020

2020-08-15 1:57 CH
Korona Kielce Puchar Polski
Autor: CyfraSport Puchar Polski nie dla Korony. Kielczanie pożegnali się z rozgrywkami

KKS Kalisz - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Puchar Polski KKS Kalisz - Korona Kielce STREAM ONLINE LIVE Puchar Polski: KKS Kalisz - Korona Kielce w TV Na jakim programie mecz KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce dzisiaj w PP 15.08.2020. Piłkarze Korony Kielce po spadku z Ekstraklasy rozpoczynają nowy sezon. W drużynie zaszły duże zmiany, a Korona zamierza powalczyć o powrót do elity. Wcześniej zagra w Pucharze Polski. Jej rywalem w 1/32 finału będzie zespół KKS Kalisz. O której godzinie mecz KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce w Pucharze Polski. Mecz KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce w Pucharze Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia o godzinie 16. Puchar Polski: KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce LIVE STREAM ONLINE Czy jest TRANSMISJA NA ŻYWO?

KKS Kalisz - Korona Kielce Gdzie oglądać mecz Puchar Polski NA ŻYWO

Piłkarze Korony Kielce w 1/32 finału Pucharu Polski powalczą na boisku KKS-u Kalisz. - Mecz pucharowy tak trochę niefortunnie nam przypadł, bo jesteśmy na dobrą sprawę w połowie okresu przygotowawczego do sezonu. Podpisujemy kontrakty z nowymi zawodnikami, którzy tak naprawdę mieli z zespołem jeden, może dwa treningi - komentuje Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce. - Na pewno chcielibyśmy wygrać ten mecz i przejść do kolejnej rundy, ale z racji tego w jakiej jesteśmy sytuacji budowania nowego zespołu, przede wszystkim musimy bardzo poważnie myśleć o sezonie ligowym i głównie do tego się przygotowywać. To jest dla nas najważniejsze. Chcemy wygrać ten mecz, bo ważne jest też, żeby mentalność drużyny budowała się w odpowiedni sposób - dodał szkoleniowiec Korony Kielce. Mecz KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce w 1/32 finału Pucharu Polski dzisiaj o godzinie 16.

KKS Kalisz - Korona Kielce TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie obejrzeć

Mecz KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce w 1/32 finału Pucharu Polski zostanie rozegrany w sobotę 15 sierpnia 2020. Początek meczu KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce o godzinie 16. Prawa telewizyjne do rozgrywek Pucharu Polski ma Polsat Sport. Niestety nie planuje transmisji tv na żywo z meczu KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce. W tym dniu pokaże inne mecze w Pucharze Polski. Brak też informacji o planowanym legalnym streamie online live z meczu KKS 1925 Kalisz - Korona Kielce w PP.

Najnowsze