Krzysztof Radzikowski stracił nadzieję, gdy zobaczył, co zrobił Mariusz Pudzianowski. Potem wydarzył się CUD

2021-04-05 13:28 Mateusz Sobiecki
Krzysztof Radzikowski, Mariusz Pudzianowski
Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski, Mariusz Pudzianowski

Nie ma żadnych wątpliwości, że Mariusz Pudzianowski jest wybitnym polskim sportowcem, który odmienił jego wizerunek. To on rozpromował zawody strongmanów, a także MMA. Dziś dzięki niemu z popularności korzysta wielu innych zawodników. Razem z "Pudzianem" na międzynarodowej arenie rywalizowało wielu innych Polaków. Wśród nich był także Krzysztof Radzikowski. Ten stracił całą nadzieję po tym, jak zobaczył, co wyprawiał jego kolega z reprezentacji i były rywal. Potem jednak sięgnął gwiazd! Szczegóły poznacie w galerii poniżej!

Niewielu jest na świecie takich sportowców jak Mariusz Pudzianowski. Ten kojarzy się wszystkim nie tylko z niesamowitymi sukcesami i ciężką pracą w zawodach strongmanów i MMA, ale także niesamowitym poczuciem humoru. Polak jest wybitnym zawodnikiem, który sięgał po tytuły mistrza świata, a także medale innych czołowych imprez. Rywalizowali z nim nie tylko siłacze z innych państw, ale także koledzy z reprezentacji. Wśród nich byli legendarni Jarosław Dymek czy Sławomir Toczek. W czołówce strongmanów znajdował się także Krzysztof Radzikowski. Wszyscy pozostawali w cieniu Mariusza Pudzianowskiego. Pewnego dnia, gdy bohater programu "Gogglebox TTV" spojrzał na to, co wyprawiał "Pudzian" mógł stracić wszelką nadzieję. Kilka lat później wydarzyło się jednak coś kluczoweggo dla jego kariery. To był przełomowy moment. Co się wydarzyło? Sprawdźcie szczegóły w galerii poniżej!

Nowe informacje o stanie zdrowia Lewandowskiego! Trener gwiazdy Bayernu przekazał ważne wieści

Krzysztof Radzikowski to nie tylko strongman, ale także bohater telewizyjnego show "Gogglebox TTV". Program przysporzył mu gigantycznej popularności. Radzikowskiego na Instagramie śledzi blisko 300 tysięcy fanów!

Wściekle wyzywał Kamilę Wybrańczyk. Narzeczona Szpilki nie wytrzymała po tych obelgach. Ale odpowiedź!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze