Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV opublikował zdjęcie, po którym fani uronili łzę. Ciężko za tym nie tęsknić

2021-05-08 12:28 kkn
Krzysztof Radzikowski
Autor: Instagram/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Czasami wystarczy jedno zdjęcie, aby wrócić pamięcią do przeszłości. Zwłaszcza teraz można wspominać, jak to było jeszcze kilka miesięcy temu, gdy nie byliśmy ograniczeni żadnymi obostrzeniami i życie toczyło się całkowicie normalnie. Wiele wskazuje na to, że niebawem znów zaznamy więcej swobody. Krzysztof Radzikowski, znany m.in. z programu Gogglebox TTV, niedawno opublikował fotografię, przez którą duża część osób mogła zatęsknić za niedawnymi czasami. Jeden z fanów uronił nawet łzę.

Krzysztof Radzikowski cieszy się coraz większą popularnością. Jego grono fanów stale się powiększa, co zawdzięcza przede wszystkim udziałowi w programie Gogglebox TTV, gdzie pokazał, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Inni kojarzyli go w dużej mierze z tego, co robił jeszcze kilka lat temu. Radzikowski z powodzeniem startował bowiem w zawodach strongmanów i miał okazję rywalizować z najlepszymi. Ponadto sam odnosił dość spore sukcesy. Kariera sportowca nie trwa jednak wiecznie i Radzikowski musiał kiedyś powiedzieć "stop". Wciąż jednak uwielbia pracować nad swoim ciałem i stara się, aby nadal było ono w świetnej kondycji. A że tak jest, możemy sprawdzić w mediach społecznościowych, gdzie Radzikowski działa prężnie.

Krzysztof Radzikowski ostro trenuje

Ostatnimi czasy Radzikowski chwali się, że pracuje nad redukcją wagi. Idzie mu to całkiem nieźle, bo efektami treningów dzieli się z kibicami. A tych na Instagramie ma sporo, bo obserwuje go ponad 300 tysięcy użytkowników. Sam Radzikowski nie ma oporów, aby publikować kolejne fotografie i dzielić się z fanami pewnymi przemyśleniami, czy też zdarzeniami z jego życia.

Zdjęcie, które wywołało łzy

Najczęściej oglądamy zdjęcia z tego, co Radzikowski lubi najbardziej, a więc z treningów na siłowni. Ostatnia fotografia również pochodzi z tego miejsca, jednak reakcja jednego z fanów była dość nietypowa. Bo można odnieść wrażenie, że przez zdjęcie kibic uronił nawet łzę. Z jakiego konkretnie powodu? Dowiecie się tego przeglądając galerię poniżej.

Zobacz też: Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV podzielił się mroczną przepowiednią! Dla wielu osób to byłby prawdziwy koszmar

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze