Super Bowl 2023

i

Autor: AP PHOTO Super Bowl 2023

Super Bowl 2023

Super Bowl 2023: TRANSMISJA TV w Polsce. Gdzie oglądać mecz Super Bowl 2023? Na jakim kanale i stream online

2023-02-12 22:04

Mecz Super Bowl 2023 zbliża się wielkimi krokami. Spotkanie Kansas City Chiefs - Philadelphia Eagles rozstrzygnie, która drużyna zostanie mistrzem NFL. Kto wystąpi w show w przerwie meczu Super Bowl? Kto dziś zagra w meczu Super Bowl 2023? Kto gwiazdą koncertu? Super Bowl 2023: Gdzie oglądać - transmisja w Polsce. Już dziś kolejne wielkie show w Stanach Zjednoczonych. Przed nami Super Bowl 2023! W hitowym starciu o mistrzostwo ligi NFL zmierzą się ze sobą Kansas City Chiefs i Philadelphia Eagles. Starcie dostarczy olbrzymich emocji. Ciekawie będzie także w przerwie podczas corocznego koncertu. Kto w nim wystąpi? Gdzie oglądać Super Bowl 2023 transmisja w Polsce? Kto gwiazdą? Jakie zespoły zagrają w Super Bowl 2023?

Super Bowl 2023: Gdzie oglądać? Transmisja tv i stream online

Taka noc jest tylko raz w roku! Przed nami Super Bowl 2023! Wielkie święto futbolu amerykańskiego przykuwa uwagę kibiców z całego świata - i nic dziwnego. To prawdziwe show połączone ze znakomitym widowiskiem sportowym. Przed nami pasjonujące godziny w środku nocy, ale pewnym jest, że dla Super Bowl 2023 warto jest zarwać noc. Kto wystąpi w tegorocznym finale ligi NFL? O Super Bowl zagrają Kansas City Chiefs i Philadelphia Eagles. Droga do walki o tytuł nie była usłana różami, ale zwieńczeniem walki w play-offach będzie najważniejszy mecz sezonu. Miliony fanów będą trzymały kciuki za zespół dowodzony na boisku przez Patricka Mahomesa, czyli największą gwiazdę ligi. To on otrzymał tytuł najbardziej wartościowego zawodnika całego sezonu. Czy podczas Super Bowl 2023 pokaże, że rzeczywiście zasłużył na ten tytuł?

Emocjonujący finał NFL i wspaniały koncert. W tym roku na Super Bowl rządził rap, wyjątkowy gest Eminema

NFL: Drabinka play-offów. Tak wyglądała droga do Super Bowl 2023

  • Kansas City Chiefs - Jacksonville Jaguars 27:20
  • Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals 23:20
  • Philadelphia Eagles - New York Giants 38:7
  • Philadelphia Eagles - San Francisco 49ers 31:7

Super Bowl 2023: Tyle Rihanna zarobi za występ w przerwie meczu! Będziesz w szoku

Kto wystąpi w tegorocznym Super Bowl 2023 w koncercie?

Super Bowl to nie tylko znakomite popisy najlepszych zawodników na boisku, ale także reklamy, które w kolejnych dniach obiegają cały internet, czy koncert gwiazd w przerwie. Kto wystąpi w tym roku? Gwiazdą Super Bowl Half Time Show będzie wybitna piosenkarka Rihanna. Czy dorówna show, które w ostatnich latach robili m.in. raperzy Snopp Dogg, Dr Dre i Eminem czy artystki Jennifer Lopez i Shakira? Przekonamy się w nocy z 12 na 13 lutego.

Sonda
W jaki sposób będziesz oglądać Super Bowl 2023?

Super Bowl 2023: Gdzie transmisja w Polsce?

Super Bowl 2023 będzie transmitowane w Polsce za pośrednictwem otwartej telewizji. Mecz będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport. Stream online na Sport.tvp.pl. Początek zmagań w Super Bowl Kansas City Chiefs - Philadelphia Eagles będzie można obejrzeć od godziny 00:30.

QUIZ: Czy rozpoznasz polskich mistrzów świata?

Pytanie 1 z 12
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Najnowsze