Lukas Podolski zostanie HOKEISTĄ! To koniec marzeń o "Poldim" w Górniku Zabrze?

2020-11-19 19:20 md
Lukas Podolski
Autor: East News Lukas Podolski

Polscy kibice od dawna słyszą o możliwości zakontraktowania przez Górnika Zabrze mistrza świata z 2014 roku, Lukasa Podolskiego. Póki co jednak nic takiego nie nastąpiło i nie wiadomo, czy się uda. A zwłaszcza, że plany "Poldiego" na przyszłość nieco się poszerzyły - zawodnik zobowiązał się bowiem, że zostanie... hokeistą!

Podolski nigdy nie ukrywał, że jest mocno związany ze Śląskiem, z którego pochodzi, a zwłaszcza z Górnikiem Zabrze. Wielokrotny reprezentant Niemiec często podkreślał, że chciałby jeszcze pod koniec swojej bogatej kariery przywdziać barwy zabrzańskiego zespołu. Wydawało się, że może to nastąpić nawet i w tym sezonie, ale ostatecznie gracz postawił na kontynuowanie przygody z futbolem w Turcji, a konkretniej grę w Antalyasporze.

Jan Tomaszewski chce, żeby reprezentację Polski trenował NIEMIEC. Porównał nasze dzieci to tamtejszych!

Już wkrótce jednak "Poldi" będzie miał okazję wcielić się w rolę... hokeisty! Wszystko przez to, że ekipa z Kolonii, w której się wychował - Kölner Haie - poprosiła fanów o zakup wirtualnych biletów, a piłkarz zapowiedział, że jeśli rozejdzie się ich minimum 100 tysięcy, to on zostanie hokeistą drużyny! Granica ta została przekroczona, a teraz gracz posiadający polskie korzenie będzie musiał sprostać wyzwaniu.

Na tę chwilę wciąż nie wiadomo, kiedy do tego dojdzie. Podolski ma swoje obowiązki piłkarskie w Turcji. Zaznaczył jednak, że w dogodnym terminie spotka się z władzami hokejowego klubu i omówi całą kwestię. Czy może być to kolejny przyczynek do szybszego powrotu do Niemiec z pominięciem szans na wystepy w Górniku? Kto wie, przyszłość wszystko pokaże...

Jan Tomaszewski nie ma WĄTPLIWOŚCI: Między Lewym a Brzęczkiem wybuchła WOJNA | Futbologia
Najnowsze