Gorące zdjęcia

Marina Łuczenko-Szczęsna odsłoniła dużo na Gali Mistrzów Sportu! Żona Szczęsnego zachwyciła skąpym strojem, jej figura to prawdziwa petarda

2023-01-07 20:58

Gala Mistrzów Sportu co roku jest wielkim świętem polskiego sportu, które gromadzi największe gwiazdy. Zawodnicy mogą zrzucić sportowe ubrania i pokazać się w wieczorowych kreacjach, by wspólnie świętować miniony rok. Na tegorocznej gali pojawiła się m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna, której mąż był nominowany do głównej nagrody. Żona Wojciecha Szczęsnego odsłoniła dużo i zachwyciła figurą w skąpym stroju!

W tym roku do nagrody Sportowca Roku zostało nominowanych 26 sportowców, wśród których znalazł się Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu i reprezentacji Polski był bohaterem niedawno zakończonego mundialu, na którym przeszedł do historii, broniąc rzuty karne w meczach z Arabią Saudyjską i Argentyną. Wspaniałe występy zapewniły mu nominację, jednak 32-latek ma na głowie klubowe obowiązki. W dniu Gali Mistrzów Sportu 2023 rozgrywał ligowy mecz z Udinese, w którym zachował kolejne czyste konto. Jego Juventus wygrał 1:0, ale "Szczena" nie zapomniał też o gali w Polsce. Miał na niej silną reprezentację w postaci żony oraz brata.

Marina Łuczenko-Szczęsna odsłoniła dużo na Gali Mistrzów Sportu! Żona Szczęsnego zachwyciła skąpym strojem

Wśród wielu gwiazd polskiego sportu nie zabrakło przedstawicieli rodziny Szczęsnych. Marina Łuczenko-Szczęsna i Jan Szczęsny czekali na ostateczne rozstrzygnięcia, które dość szybko okazały się pewnym rozczarowaniem. Mąż znanej piosenkarki nie znalazł się w gronie 10 kandydatów do głównej nagrody i musi zadowolić się samą nominacją. Jednak przed jego najbliższymi wyjątkowy bal, który wreszcie może trwać do białego rana po wyjątkowych pandemicznych czasach. Marina zdaje sobie sprawę ze szczególnego charakteru tego wieczoru, o czym świadczy jej wyjątkowa kreacja.

33-latka pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu w czarnej sukience z odsłoniętym brzuchem! Miała też specjalne wycięcie na nogę, dzięki czemu w pełni wyeksponowała oszołamiającą figurę. Elegancko odsłoniła też dekolt, który przyozdobiła fikuśnymi piórkami w kolorze stroju. Nie da się ukryć, że żona Szczęsnego przyciągnęła mnóstwo spojrzeń, a na ściance była prawdziwą gwiazdą. Fotografowie chętnie zrobili jej zdjęcia, które wzbudziły zachwyt fanów. W poniższej galerii zobaczysz zdjęcia Mariny w skąpym stroju:

Sonda
Czy uważasz, że Marina i Wojtek Szczęsny stanowią dobrze dobrane małżeństwo?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Najnowsze