Mistrzyni zamordowała 15-latka. Wcześniej chciała mu wyciąć pentagram na plecach. Makabryczne szczegóły

2021-10-18 7:40
Zakrwawiony nóż
Autor: SHUTTERSTOCK

Niektóre zbrodnie dokonywane przez przestępców po prostu nie mieszczą się w głowie. Do tej kategorii można zaliczyć to, co wydarzyło się w Rosji 29-letnia mistrzyni w odmianie biathlonu, w której strzela się łukami, Maria Korniejewa miała zamordować 15-letniego chłopca. Szczegóły całej sprawy są makabryczne i służby nie wykluczają motywów okultystycznych.

O makabrycznej zbrodni, do jakiej miało dojść w Rosji, informują zagraniczne media. Maria Korniejewa, która z sukcesami startowała w oryginalnej odmianie biathlonu, gdzie zamiast z karabinu strzela się z łuku, według medialnych doniesień miała się dopuścić okropnego morderstwa. Policja zatrzymała już 29-latkę i wiele wskazuje na to, że stanie przed sądem.

Brutalna i bestialska wojna kiboli na środku murawy. Przerażające sceny, regularna bitka podczas meczu

Makabryczna zbrodnia mistrzyni. Zamordowała 15-letniego chłopca

Ofiarą zawodniczki jest 15-letni Roman Fedulow. To pasierb o kilkanaście lat starszego kochanka Korniejewej. Władysław Cykunow, bo to o nim mowa, również został zatrzymany przez policję pod zarzutem porwania pasierba. Zbrodnia miała zostać dokonana na tle okultystycznym. Według informacji medialnych Korniejewa chciała wyciąć na plecach 15-latka pentagram.

Dramatyczne sceny w Holandii! Trybuna zawaliła się pod kibicami, było o włos od tragedii

Ten nie chciał poddać się dobrowolnie takiemu "zabiegowi". Jak wynika z zeznań 52-letniego kochanka zawodniczki, ta chciała jedynie ogłuszyć nastolatka i nastraszyć go, aby potem wyciąć mu pentagram. Wszystko zakończyło się ogromną tragedią, bo 15-latek nie przeżył. Do mediów wyciekły również zeznania Cykunowa.

Sonda
Czy za zabójstwo powinna być kara śmierci?

15-latek zadźgany przez kochankę ojczyma. Dramat w Rosji

- Wzięła nóż, aby narysować pentagram. Powiedziałem jej, żeby uważała i go nie zabijała. Powiedziała, że ​​tylko go ogłuszy - powiedział 52-latek. Zeznał również, że gdy usłyszał od Korniejewej, że ta zabiła 15-latka poszedł sprawdzić, co stało się z chłopcem. Według słów Cykunowa, Fedulow miał dwie rany kłute na ciele.

Zwłoki 15-latka znalezione zostały w studni. Jak wynika z informacji policji, Cykunow był zainteresowany okultyzmem, nadprzyrodzonymi wierzeniami i praktykami. Chciał to wykorzystać, aby wrócić do byłej żony.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze