Livvy Dunne, Paige Spiranac

i

Autor: Instagram Livvy Dunne, Paige Spiranac

gorące zdjęcie!

Najpiękniejsza gimnastyczka świata w prześwitującym ubraniu odsłoniła dużo. Towarzyszyła jej boska koleżanka, nie wiadomo, gdzie podziać wzrok!

2024-07-10 14:28

Livvy Dunne gromadzi wokół siebie coraz większą rzeszę fanów. Co prawda wciąż odnosi pewne sukcesy w sporcie, ale popularność przysparza jej także działalność w sieci. 21-latka udała się niedawno na imprezę z innymi celebrytkami. Panie postawiły na niezwykle skąpe stroje, a zdjęcie Dunne z niemniej popularną golfistką Paige Spiranac rozpali do czerwoności niejednego mężczyznę!

Gorące zdjęcie gimnastyczki i golfistki

Olivia Dunne bardzo szybko zyskała na rozpoznawalności. Nie skończyła ona jeszcze 22 lat, a może pochwalić się milionami obserwujących w mediach społecznościowych. Piękna gimnastyczka stara się szybko wykorzystać rosnącą popularność, niedawno nawiązała choćby współpracę ze Sports Illustrated. Zainteresowanie fanów Livvy Dunne bardzo aktywnie podtrzymuje, udostępniając na swoich profilach w mediach społecznościowych najróżniejsze treści, zarówno związane z jej startami w zawodach gimnastycznych, ale też prywatne czy właśnie związane z różnymi współpracami. Nierzadko są to odważne zdjęcia, bowiem 21-latka chętnie odsłania swoje wdzięki.

Niedawno Olivia Dunne miała okazję pojawić się na przyjęciu, na którym spędziła czas z innymi celebrytkami. Jedną z nich była Paige Spiranac, golfistka, która także przyciąga swoją uwagę swoją nieprzeciętną urodą – na Instagramie śledzi ją 4 mln osób i ona także chętnie publikuje odważne materiały, o czym nie raz rozpisywały się media. Teraz panie spotkały się na imprezie i co ciekawe, wybrały bardzo podobne stroje!

Dunne i Spiranac postanowiły pojawić się na wspomnianym wydarzeniu w niezwykle seksownych strojach z dużymi, przezroczystymi wstawkami! Takie ubranie z pewnością tym bardziej rozpala wyobraźnię fanów, zarówno śledzących gimnastyczkę jak i golfistkę. Oczywiście, 21-latka chętnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z niemniej popularną koleżanką, które możecie zobaczyć poniżej. W galeriach powyżej znajdziecie natomiast więcej zdjęć seksownych Livvy Dunne oraz Paige Spiranac.

Najnowsze