Nowe obostrzenia w całej Polsce. Ważna decyzja w sprawie SIŁOWNI i BASENÓW

2020-10-23 11:35 mso
Siłownia
Autor: AP Siłownia

Od soboty 24 października cała Polska objęta została tzw. "strefą czerwoną". To oznacza, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia na terenie całego kraju. Te dotkną niemal wszystkich dziedzin życia, w tym także sportu. Wszystkie imprezy sportowe będą odbywały się bez udziału publiczności. Zapadła też bardzo ważna decyzja w sprawie działalności siłowni i basenów. Jakie obostrzenia wprowadził rząd w całej Polsce?

Z dnia na dzień bijemy kolejne "rekordy" zakażeń wirusem COVID-19. Z tego powodu polski rząd w piątek ogłosił kolejne obostrzenia, które wejdą w życie już o północy w sobotę. Cały kraj został umieszczony w tzw. "czerwonej strefie". Co to dokładnie oznacza? Zdecydowano o zakazie działalności stacjonarnej lokali gastronomicznych i restauracji. Ograniczono także zgromadzenia i spotkania publiczne do 5 osób.

Koronawirus na zapleczu Ekstraklasy. Mecz lidera pierwszej ligi ODWOŁANY!

Decyzja uderza także w świat sportu. Rząd zadecydował, że imprezy sportowe dalej toczyć się będą bez udziału publiczności. To, niestety, oznacza, że kibice jeszcze przez wiele miesięcy nie będą mogli zasiąść na trybunach, by podziwiać mecze PKO Ekstraklasy, reprezentacji Polski czy innych rozgrywek prowadzonych w naszym kraju.

Zapadła też decyzja w sprawie działalności siłowni, basenów i aquaparków. Rząd był bezwzględny. Zawieszono ich działalność na terenie całego kraju. Ta informacja z pewnością rozczaruje wielu Polaków, którzy dbali tam o swoją kondycję fizyczną.

Co sądzisz na ten temat? Zagłosuj w ankiecie poniżej!

Najnowsze