SKOKI NARCIARSKIE dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 17.01 w Zakopanem SKOKI w niedzielę 17 stycznia GODZINA

2021-01-17 10:41 CH
O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia
Autor: East News O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 30.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZNIE SKOKI w Willingen sobota 30 stycznia

O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj w Zakopanem 17.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI w niedzielę 17 stycznia GODZINA. Już dzisiaj konkurs indywidualny i miejmy nadzieję, że emocje będą wyłącznie pozytywne. Wczoraj Biało-czerwoni deklasowali konkurencję na Wielkiej Krokwi przez niemal cały konkurs, do siódmego skoku - drugiego w wykonaniu Andrzeja Stękały. Po nagłym pogorszeniu warunków, młody zawodnik wylądował za blisko, by cieszyć się z wygranej. Szansę wykorzystali Austriacy, którzy wyprzedzili podopiecznych Michala Doleżala na ostatniej prostej. Jak będzie dzisiaj, gdy skoczkowie powalczą w konkursie indywidualnym? Poniżej dowiesz się, O KTÓREJ GODZINIE skoki narciarskie w Zakopanem dzisiaj 17.01 niedziela SKOKI dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE skoki w niedzielę 17 stycznia Zakopane.

O KTÓREJ GODZINIE Skoki dzisiaj 17.01 Skoki narciarskie dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE

Po emocjach w konkursie drużynowym czas na konkurs indywidualny PŚ w Zakopanem. Pod Wielką Krokwią nie będzie znów kibiców, ale szykuje się pasjonująca rywalizacja, a polscy kibice wierzą, że nasi skoczkowie powetują sobie rozczarowanie, jakim było drugie miejsce wczoraj po nieudanej próbie Andrzeja Stękały. Kamil Stoch, Dawid Kubacki i inne nasze gwiazdy powalczą o zwycięstwo. Piotr Żyła niestety nie wystąpi, bo po kwalifikacjach został zdyskwalifikowany. Już dzisiaj ciąg dalszy emocji na Wielkiej Krokwi. Na niedzielę zaplanowano konkurs indywidualny PŚ. Po wczorajszym konkursie drużynowym pozostał spory niedosyt. Polacy prowadzili niemal przez cały konkurs, ale nieudana próba Andrzeja Stękały w drugiej serii kosztowała nasz zespół utratę zwycięstwa. Wygrali Austriacy, a polska drużyna zajęła drugie miejsce. Po konkursie załamany Andrzej Stękała obwiniał się i przepraszał kolegów z reprezentacji. Ci zareagowali fantastycznie, pocieszając zasmuconego skoczka. Ich słowa były wzruszające. - Rzeczywiście, to z winy Andrzeja jest to drugie miejsce. Gdyby go nie było w naszym zespole, to bylibyśmy pewnie poza podium - powiedział Kamil Stoch. I faktycznie, Andrzej Stękała w pierwszej próbie oddał fenomenalny skok i to w dużej mierze dzięki niemu Polacy prowadzili z dużą przewagą.

SKOKI NARCIARSKIE dzisiaj O KTÓREJ GODZINIE SKOKI dzisiaj 17.01 w Zakopanem niedziela

SKOKI dzisiaj 17.01 Skoki narciarskie O KTÓREJ GODZINIE skoki w niedzielę

Już dzisiaj konkurs indywidualny, a polscy skoczkowie powalczą znowu o najwyższe lokaty. Miejmy nadzieję, że Andrzej Stękała po niepowodzeniu wczoraj już dzisiaj potwierdzi, że jest w wysokiej formie. To w końcu on był najlepszy z Polaków w kwalifikacjach i pierwszej serii konkursu drużynowego. - Cieszę się z chłopakami, że stoimy na podium, ale boli mnie bardzo, że to z mojej winy jest to drugie miejsce - mówił wczoraj Andrzej Stękała. Przepraszam za ten drugi skok. Coś nie wyszło. Chłopaki na pewno zasłużyli na zwycięstwo. Co do mojego skoku, wydaje mi się, że trochę za bardzo poszedłem do przodu, a nie było wiatru pod nartą - dodał Stękała. - Na pewno odczuwamy niedosyt, bo prowadziliśmy przed drugim skokiem Andrzeja Stękały z przewagą około 30 punktów. Wiedzieliśmy jednak, jak szybko sytuacja może się zmienić po jednym skoku - mówił Michal Doleżal, czeski trener reprezentacji Polski. - Słabsza próba Andrzeja wynikała ze złych warunków. Jest w świetnej formie, skacze w porządku i to nie była zła próba. A drugie miejsce jest super. Wszyscy pokazali dziś swoje maksimum. Jest niedosyt, ale jestem zadowolony - dodał trener Doleżal.

Skoki narciarskie dzisiaj 17.01 O KTÓREJ GODZINIE skoki w niedzielę w Zakopanem 17 stycznia

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE prezentuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Przed nami dalszy ciąg rywalizacji i emocji, skoki w Zakopanem już dzisiaj. Na niedzielę 17 stycznia zaplanowano konkurs indywidualny. Początek o godzinie 16. Transmisja tv na żywo z konkursu w Zakopanem na antenach TVP 1, TVP Sport i Eurosportu 1. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo online z PŚ w Zakopanem dzisiaj.

PŚ w Zakopanem: Piotr Żyła po konkursie drużynowym
Najnowsze