OCIEKAJĄCA SEKSEM narzeczona Szpilki tańczy w SKĄPYM stroju kąpielowym. Co za widoki! [WIDEO]

2020-08-04 19:31 RPS
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Artur Szpilka i jego narzeczona Kamila Wybrańczyk spędzają wakacje w Hiszpanii, a w mediach społecznościowych publikują zdjęcia i nagrania ze wspólnego wypoczynku. Partnerka pięściarza z Wieliczki umieściła na Instagramie naprawdę gooooorące wideo z urlopu. To trzeba zobaczyć!

„Szpila” i Kamila spędzają urlop w niewielkim, ale niezwykle urokliwym miasteczku Altea na południu Hiszpanii. W mediach społecznościowych obojga pojawiają się zdjęcia i filmiki ze wspólnego wypoczynku, po których można wnioskować, że humory im dopisują. Prawdziwym hitem Internetu stało się nagranie, jakie umieściła Kamila Wybrańczyk. Widać na nim, jak partnerka pięściarza w skąpym stroju kąpielowym tańczy do rytmów muzyki. Nagranie w krótkim czasie zebrało niemal 30 tysięcy polubień i strzelamy, że zdecydowana większość z nich była od przedstawicieli płci męskiej.

Szpilka wozi się autem za 250 tysięcy złotych [ZDJĘCIA]

Zobaczcie sami:

Radczenko UDERZA w Szpilkę: "Nie jest mu wstyd przed kibicami?" [TYLKO U NAS]

Artur Szpilka ostatni pojedynek stoczył w marcu w Łomży, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach pokonał Siergieja Radczenkę. Ostatnio wiele mówi się o powrocie „Szpili” do wagi ciężkiej, a kolejny pojedynek ma stoczyć pod koniec roku. Taki obrót spraw nie podoba się Ukraińcowi, który skontaktował się ostatnio z redakcją „Super Expressu” i po raz kolejny zaapelował do Polaka o rewanż.

Najnowsze