Okropna kontuzja Hirvinga Lozano

i

Autor: Screen Okropna kontuzja Hirvinga Lozano

OKROPNA KONTUZJA gwiazdora w meczu reprezentacji. Obrażenia szokują [WIDEO]

2021-07-11 12:50

Tegoroczne lato upływa pod znakiem mistrzostw kontynentalnych. Do Euro oraz Copa America dołączył teraz także i Złoty Puchar CONCACAF. Zmagania ekip z Ameryki Północnej i Środkowej zainaugurował pojedynek Meksyku z Trynidadem i Tobago, w którym padł remis 0:0. Więcej jednak niż o tym starciu mówiło się o okropnej kontuzji meksykańskiej gwiazdy, Hirvinga Lozano.

Oczy większości kibiców latem zwróciły się w kierunku Copa America o Euro. Pierwszy z tych turniejów zakończył się w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu zwycięstwem Argentyny z Brazylią. Drugi natomiast rozstrzygnie się w niedzielny wieczór - na Wembley zmierzą się Włochy oraz Anglia. To jednak nie koniec emocji związanych z piłką reprezentacyjną. W drugi weekend lipca wystartował bowiem Złoty Puchar CONCACAF.

Emocje związane z mistrzostwami Ameryki Północnej rozpoczęły się fatalnie dla Hirvinga Lozano. Zawodnik Napoli i jeden z liderów reprezentacji Meksyku już w pierwszych minutach satcria z Trynidadem i Tobago fatalnie zderzył się z rywalem. Jak uchwyciła transmisja, gracz doznał okropnie wyglądającego rozcięcia łuku brwiowego. Od razu po tym incydencie został zmieniony i przewieziony do szpitala.

Zobacz też: SKANDAL w finale Euro wisi w powietrzu. Legenda Anglii apeluje, zdołają uniknąć wstydu?

Oburzenie fanów wywołała także reakcja sędziego, który początkowo w ogóle nie chciał przerwać pojedynku, mimo że gracz Meksyku ewidentnie cierpiał, a reakcja pozostałych piłkarzy była jednoznaczna - pomoc powinna pojawić się na murawie jak najszybciej. Na szczęście wstępne doniesienia mówią, że zawodnikowi nie stało się nic poważnego. Po opatrzeniu rany będzie mógł opuścić szpital.

Finał Euro 2020 tuż tuż. Tymczasem Robert Lewandowski zobaczył dzieci grające w piłkę i… | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze