Szymon Włodarczyk

Autor: cyfrasport Szymon Włodarczyk w meczu z Rakowem

Co za skuteczność!

Popis polskiego napastnika w meczu sparingowym. Cztery gole w ciągu 33 minut! [WIDEO]

2024-06-29 16:44

Świetna forma Szymona Włodarczyka podczas przygotowań do nowego sezonu. Napastnik Sturmu Graz w meczu z SC Weiz popisał się nie lada wyczynem, strzelając 4 gole .

Włodarczyk jest zawodnikiem aktualnego mistrza Austrii od lipca ubiegłego roku. Początek miał znakomity, ale w drugiej części sezonu wiodło mu się gorzej. Cały sezon sezon zakończył z dorobkiem 5 goli w 24 meczach. Na początku przygotowań do nowych rozgrywek prezentuje świetną formę, gdyż w meczu z SC Weiz wygranym przez Sturm 6:1, polski napastnik strzelił 4 bramki w pierwszej połowie meczu, a dokładnie w ciągu 33 minut. Strzelanie zaczął już w 14. min pokonując bramkarza sprytnym lobem.

Nowe informacje w sprawie Macieja Rybusa! Musiał odejść z klubu, jest komunikat agenta

Dobrze to wróży przed nowym sezonem, w którym jego zespół zagra w Lidze Mistrzów, po zdetronizowaniu RB Salzburg. Jeden z kolegów klubowych Włodarczyka, Alexander Prass, przebywa aktualnie z reprezentacją Austrii na EURO w Niemczech. 21-letni Włodarczyk jest młodzieżowym reprezentantem Polski. W kadrze U-21 rozegrał 12 spotkań, strzelając w nich 5 goli. Do Sturmu przeszedł przed rokiem z Górnika Zabrze.

Adam Nawałka ocenił reprezentację Polski i Michała Probierza. Wskazał główny powód braku awansu do fazy pucharowej [ROZMOWA SE]

Cztery gole Szymona Włodarczyka w meczu z SC Weiz (19:30, 44:20, 52:10 i 54:10)