Punchdown 3: Konferencja Anastasiya vs Esmeralda Godlewska i GOŚĆ SPECJALNY. Start 18:00 [NA ŻYWO]

2021-02-23 17:17 Adam Feder mso
Punchdown 3: Esmeralda Godlewska - Anastasyia
Autor: SE Punchdown 3: Esmeralda Godlewska - Anastasyia

Ależ będzie się działo podczas gali Punchdown 3! W walce wieczoru dojdzie do historycznego wydarzenia. Pierwszy raz na "liście" zmierzą się dwie kobiety. Podczas gali Punchdown 3 Esmeralda Godlewska zmierzy się z gwiazdą Warsaw Shore, Anastasiyą! Kto okaże się lepszy w pojedynku celebrytek? Czy drobna Anastasiya będzie w stanie znokautować bardziej doświadczoną Godlewską? We wtorek 23 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się konferencja z udziałem Anastasiyi oraz Esmeraldy Godlewskiej. Będzie też gość specjalny! Zapraszamy!

Na to starcie czeka cała Polska! Takiego pojedynku w naszym kraju jeszcze nie było. Po wielkich sukcesach gal Punchdown 1 i 2, na "trójce" pierwszy raz w historii Polski dojdzie do walki kobiet. I to nie byle jakiej! Esmeralda Godlewska w walce wieczoru zmierzy się ze znaną z programu Warsaw Shore Anastasiyą! Może być naprawdę gorąco - i to już we wtorek 23 lutego! Wtedy podczas specjalnego live'a przed galą Punchdown 3 spotkają się po raz pierwszy! Popłynie pierwsza krew, a może padną pierwsze liście?

To okaże się podczas transmisji na kanale KOLOSEUM na YouTube i na Facebooku "Super Express Sport" już we wtorek 23.02 o 18:00! Obecność obowiązkowa. Tego po prostu nie można przegapić!

Najnowsze