Reklama z Katarzyną Zillmann zablokowana! Poszło o pocałunek z jej partnerką? [WIDEO]

2021-11-04 10:58
Katarzyna Zillmann, Julia Walczak
Autor: Instagram/ kzillmann, juliavvalczak Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

Katarzyna Zillmann na igrzyskach olimpijskich w Tokio została jedną z polskich bohaterek. Wioślarska czwórka podwójna, w której skład oprócz Zillmann weszły jeszcze Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak i Marta Wieliczko, sięgnęła po srebrny medal. O wioślarce jest jednak głośno również ze względu na jej orientację seksualną. Okazało się, że jedna z reklam z udziałem olimpijki i jej partnerki została zablokowana i wiele wskazuje na to, że m.in. przez ich pocałunek.

Igrzyska olimpijskie w Tokio były bardzo udane dla naszych sportowców, choć na pierwsze medale musieliśmy długo poczekać. Jak to zwykle przy tej imprezie bywa, część faworytów zawiodła, a z kolei inni, którzy nie byli typowani do medalu, spełnili swoje marzenia o olimpijskim krążku. Igrzyska były udane przede wszystkim dla lekkoatletów, bowiem to w tej dyscyplinie zdobyliśmy najwięcej medali i wszystkie złoa. Drugą grupą, która święciła duże sukcesy, były wioślarki i kajakarki. Wśród nich znalazła się Katarzyna Zillmann, która razem z Agnieszką Kobus-Zawojską, Marią Sajdak i Martą Wieliczko zdobyła srebrny medal w czwórce podwójnej.

Ojciec Zillmann o orientacji seksualnej córki. Ujawnił prawdę

Reklama z Katarzyną Zillmann zablokowana. Winny pocałunek z partnerką?

Katarzyna Zillmann budzi wiele emocji nie tylko dlatego, że sięgnęła po srebro olimpijskie. Wioślarka otwarcie przyznała, że jest lesbijką i nie kryje swojego związku z Julią Walczak, która także uprawia sporty wodne. Niedawno mówiło się o tym, że Katarzyna Zillmann pokazała się publicznie ze swoją partnerką na premierze filmu. Teraz okazało się, że panie wystąpiły także w reklamie firmy jubilerskiej „Yes”, lecz nie wszystkie stacje chcą wyemitować spot.

Wiemy, kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann!

Emisji reklamy marki „Yes” odmówiło TVP. W rozmowie z „Press” przedstawiciel firmy, która stworzyła spot na zlecenie „Yes”, tłumaczy, że dla TVP problemem była nagość (w spocie występuje kobieta karmiąca piersią oraz kobieta po mastektomii), a także ujęcia z parą nieheteronormatywną, czyli właśnie Katarzyną Zillmann i Julią Walczak.

- TVP zażądała usunięcia ujęć z parą nieheteronormatywną, a także nagości. Z tym że te tak zwane nagości TVP mogła ewentualnie tolerować po godz. 20, jednak pary nieheteronormatywnej - o żadnej porze – powiedział w rozmowie z "Press" Marcin Gaworski, chief executive officer & partner 180heartbeats + JvM – firmy, która nakręciła reklamę.

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze