Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

i

Autor: Instagram/ kzillmann, juliavvalczak Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

Wiemy, kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann!

2021-07-28 16:43

Polskie wioślarki z czwórki podwójnej dały kibicom wiele powodów do radości i znalazły się ustach niemal całej Polski po tym, jak zdobyty srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, będąc przy okazji pierwszymi zawodniczkami, które stanęły na podium. Katarzyna Zillmann podczas wywiadu po wyścigu postanowiła dokonać coming-outu i podziękowała swojej partnerce. Wiemy już kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann.

Kibice reprezentacji Polski przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio mieli wielkie oczekiwania medalowe, jednak na pierwszych Biało-czerwonych na podium przyszło nam poczekać aż kilka dni. W końcu polskie wioślarki z czwórki podwójnej w składzie Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zdobyły srebrny medal, ustępując jedynie Chinkom. W jednym z wywiadów zawodniczki oczywiście dziękowały swoim najbliższym, a Katarzyna Zillmann przy okazji dokonała coming-outu jako kolejna z polskich sportsmenek w Tokio. Nieco później miała z kolei okazję podzielić się informacjami, kim jest wybranka jej serca. Okazało się, że Katarzynę Zillmann i jej partnerkę łączy nie tylko uczucie, ale również zamiłowanie do sportów wodnych. Julia Walczak jest bowiem kanadyjkarką.

Nie przegap: Polski trener wybrał pracę dla Niemiec! Po Tokio 2020 może tylko żałować

Poznajcie partnerkę Katarzyny Zillmann. Zdjęcia w galerii poniżej. Kliknij i sprawdź!

Medalistka olimpijska po tym, jak dokonała coming-out jako kolejna z polskich zawodniczek na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, po Aleksandrze Jarmolińskiej, niedługo później wyznała kto jest wybranką jej serca. - Z Julią Walczak, kanadyjkarką jestem niedługo. Kilka miesięcy. Zawsze mi się wydawało, że nie byłam w szafie ukryta, a tu się okazuje, że trzeba wszystko oficjalnie powiedzieć. Już wcześniej parę razy wspomniałam o tym w różnych wywiadach, ale jednak później po montażu nie było to puszczane - wyznała Katarzyna Zillmann w rozmowie z portalem "Sport.pl". 

Czytaj także: Polska olimpijka wyznaje: Jestem lesbijką, planuje ślub

Sonda
Ile medali zdobędą Polacy podczas IO Tokio 2020?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze