Wiemy, kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann!

2021-07-28 16:43
Katarzyna Zillmann, Julia Walczak
Autor: Instagram/ kzillmann, juliavvalczak Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

Polskie wioślarki z czwórki podwójnej dały kibicom wiele powodów do radości i znalazły się ustach niemal całej Polski po tym, jak zdobyty srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, będąc przy okazji pierwszymi zawodniczkami, które stanęły na podium. Katarzyna Zillmann podczas wywiadu po wyścigu postanowiła dokonać coming-outu i podziękowała swojej partnerce. Wiemy już kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann.

Kibice reprezentacji Polski przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio mieli wielkie oczekiwania medalowe, jednak na pierwszych Biało-czerwonych na podium przyszło nam poczekać aż kilka dni. W końcu polskie wioślarki z czwórki podwójnej w składzie Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann zdobyły srebrny medal, ustępując jedynie Chinkom. W jednym z wywiadów zawodniczki oczywiście dziękowały swoim najbliższym, a Katarzyna Zillmann przy okazji dokonała coming-outu jako kolejna z polskich sportsmenek w Tokio. Nieco później miała z kolei okazję podzielić się informacjami, kim jest wybranka jej serca. Okazało się, że Katarzynę Zillmann i jej partnerkę łączy nie tylko uczucie, ale również zamiłowanie do sportów wodnych. Julia Walczak jest bowiem kanadyjkarką.

Nie przegap: Polski trener wybrał pracę dla Niemiec! Po Tokio 2020 może tylko żałować

Poznajcie partnerkę Katarzyny Zillmann. Zdjęcia w galerii poniżej. Kliknij i sprawdź!

Medalistka olimpijska po tym, jak dokonała coming-out jako kolejna z polskich zawodniczek na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, po Aleksandrze Jarmolińskiej, niedługo później wyznała kto jest wybranką jej serca. - Z Julią Walczak, kanadyjkarką jestem niedługo. Kilka miesięcy. Zawsze mi się wydawało, że nie byłam w szafie ukryta, a tu się okazuje, że trzeba wszystko oficjalnie powiedzieć. Już wcześniej parę razy wspomniałam o tym w różnych wywiadach, ale jednak później po montażu nie było to puszczane - wyznała Katarzyna Zillmann w rozmowie z portalem "Sport.pl". 

Czytaj także: Polska olimpijka wyznaje: Jestem lesbijką, planuje ślub

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze