Aleksandra Jarmolińska

i

Autor: Instagram Aleksandra Jarmolińska

Kim jest Aleksandra Jarmolińska? Polska atletka wyznała, że jest lesbijką. Tokio 2020

2021-07-25 16:23

Reprezentacja Polski wysłała na Igrzyska Olimpijskie liczną grupę sportowców, w skład której wchodzi ponad 200 sportowców. Część z nich jest znana publiczności ze względu na swoją sportową przeszłość, jednak ostatnio dość głośno zrobiło się o Aleksandrze Jarmolińskiej. Sportsmenka znalazła się na ustach wielu kibiców ze względu na swoje wyznanie, że jest lesbijką i planuje ślub ze swoją wybranką. Poznajcie Aleksandrę Jarmolińską.

Polacy liczną grupą wybrali się na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, gdzie walczyć będą o kolejne medale na Biało-czerwonych. Do stolicy Japonii reprezentacja Polski wysłała aż 211 zawodników. Wśród sportowców znajduje się również Aleksandra Jarmolińska, o której w ostatnich dniach zrobiło się bardzo głośno. Sportsmenka rywalizująca w strzelectwie dopiero zaczęła swoją walkę podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, jednak to nie ze względu na jej sportowe dokonania znalazła się na ustach wielu kibiców i dziennikarzy, a przez swoje szczere wyznanie. Na kilka dni przed starem turnieju w Tokio, Jarmolińska postanowiła dokonać coming-outu i podzieliła się informacją, że jest lesbijką i planuje ślub ze swoją partnerką, z którą jest w związku od wielu lat. Zobaczcie kim jest Aleksandra Jarmolińska.

Kuriozum na igrzyskach. Cieszyła się ze złota, choć była druga. Co za wpadka!

Aleksandra Jarmolińska - kim jest? OSIĄGNIĘCIA polskiej lekkoatletki

Aleksandra Jarmolińska przyszła na świat 6 września 1990 roku w Warszawie. Na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio sportsmenka rywalizuje w strzelectwie w kategorii skeet. Impreza organizowana w stolicy Japonii jest drugim turniejem olimpijskim, na którym Jarmolińska reprezentuje Biało-czerwone barwy. Wcześniej zawodniczka specjalizująca się w strzelectwie brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, które odbyły się w 2016 roku, jednak wtedy nie udało jej się dojść do finału po zajęciu 12. pozycji w eliminacjach. 

Antysemicki skandal na Tokio 2020. Huczy o tym cały świat

Super Express w Japonii. Jak wygląda śniadanie w hotelu w Tokio?

Aleksandra Jarmolińska - partnerka, rodzina

31-latka na kilka dni przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio wyznała postanowiła dokonać coming-outu i wyznała, że jest lesbijką. Jak się okazuje, Aleksandra Jarmolińska jest w związku ze swoją partnerką już od dziesięciu lat i niebawem para postanowi sformalizować swój związek w Danii. - Występuję z Miłością, bo niedługo się żenię. Kocham moją przyszłą żonę i prywatnie, i oficjalnie – w domu, w pracy, na zawodach, podczas olimpiady i igrzysk olimpijskich. Reprezentuję Polskę i chcę mieć w niej równe prawa, w tym prawo do uznania mojego małżeństwa, prawo do bezpiecznego życia rodzinnego, po prostu do równości - mówiła Aleksandra Jarmolińska w krótkim materiale wideo na Instagramie na profilu "Miłość nie Wyklucza".

Głodny prezydent Duda na meczu siatkarzy! Pałaszował do woli. Wiemy, co jadł | Tokio 2020

QUIZ o igrzyskach olimpijskich. Myślisz, że zdasz? Przekonajmy się

Pytanie 1 z 10
Gdzie miały się odbyć igrzyska olimpijskie w 2020 roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze