Głodny prezydent Duda na meczu siatkarzy! Pałaszował do woli. Wiemy, co jadł | Tokio 2020

2021-07-25 8:15
Andrzej Duda
Autor: Paweł Skraba / SE Andrzej Duda

Andrzej Duda jako wielki fan sportu nie mógł odpuścić Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Prezydent RP pojawił się w stolicy Japonii, by dopingować naszych najlepszych zawodników. Niestety, nie poszło mu to najlepiej - wszyscy sportowcy, których podziwiał na żywo... przegrali. Na koniec dnia Duda zasiadł na trybunach podczas spotkania siatkarzy. Nieco doskwierał mu głód! Wiemy, czym zajadał się podczas meczu Polska - Iran.

Mnóstwo pecha podczas sobotniej rywalizacji w Tokio mieli polscy sportowcy. Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 wielu zaczęło od porażek. Prezydent Andrzej Duda po pojawieniu się na trybunach nie podziwiał zwycięstw naszych sportowców. Zgodnie przegrywali koszykarze 3x3, tenisiści i siatkarze. Właśnie na mecz Polska - Iran wybrał się jako ostatni. To była wielka niespodzianka, że podopieczni Vitala Heynena ulegli akurat tym przeciwnikom, zwłaszcza, że byli zdecydowanymi faworytami. Po szalonym horrorze, Irańczycy triumfowali po tie-breaku na przewagi!

NIE PRZEGAP! Tokio 2020: Sensacja w tenisie, dramat wioślarzy. Sporo porażek Polaków

Andrzej Duda szalał na meczu Polska - Iran

To wszystko z trybun oglądał Andrzej Duda, któremu nieco doskwierał głód i pragnienie. Głowa państwa pojawiła się w hali i szalenie emocjonował spotkaniem. By nieco uspokoić skołatane nerwy, sięgnął po japoński przysmak - lokalną herbatę, odpowiednik naszego ice tea. Ta daje orzeźwienie. Do tego konsumował orzeszki! Jedno i drugie dodało mocy prezydentowi. Ten łapał się za głowę, zrywał się z krzesełka. Niestety, dalej nie obejrzał wygranej Biało-czerwonych.

Zobacz zdjęcia jak Andrzej Duda dopinguje siatkarzy i konsumuje na meczu w galerii poniżej!

Andrzej Duda wraca do kraju, a polscy sportowcy zostają w Tokio. Podczas igrzysk olimpijskich największe nadzieje pokładane są w siatkarzach i tenisitach. Drobna wpadka na start w wykonaniu "Orłów" Vitala Heynena nie powinna jednak martwić. Przed siatkarzami jeszcze cztery spotkania fazy grupowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze