Reprezentant Polski zrobił FOTKI swojej GORĄCEJ DZIEWCZYNIE. Wszystko trafiło do sieci!

2020-11-27 17:48 mil
Julia Nowak
Autor: Instagram/juuulencja

Terminarz sezonu 2020/2021 jest niezwykle napięty. Ma to oczywiście związek z panującą pandemią koronawirusa i faktem, że wszystkie rozgrywki wystartowały później niż było to pierwotnie w planach. Nawet i w tych szalonych czasach zawodnicy znajdują jednak chwilę wytchnienia. Możemy się o tym przekonać oglądając najnowsze zdjęcia dziewczyny reprezentanta Polski, Jana Bednarka - Julii Nowak.

Wydarzenia z roku 2020 także i w świecie piłki nożnej będą wspominane latami - i to niekoniecznie z pozytywną nostalgią. Organizacje, kluby, a w efekcie także i sami piłkarze mają ogromne problemy spowodowane wybuchem pandemii koronawirusa i koniecznością dostosowania się do zupełnie nowej rzeczywistości. W europejskim futbolu widzimy to chociażby po napiętym terminarzu - rekordziści od kilku miesięcy grają co trzy dni bez żadnej przerwy.

Mariusz Pudzianowski pokazał DZIECKO! Podobieństwo widać od razu, to była tajemnica!

Tym bardziej zatem przy tak szalonych okolicznościach ważny jest odpowiedni odpoczynek. Doskonale zdają sobie z tego sprawę najlepsi zawodnicy, w tym również i reprezentanci Polski. O mądrym relaksie nie zapomina podstawowy defensor kadry, Jan Bednarek. W ostatnim czasie u jego boku wypoczywała jego ukochana dziewczyna - Julia Nowak. Kobieta potem zamieściła zdjęcia na Instagramie dzieląc się z fanami uśmiechem spowodowanym chwilami spędzonymi z miłością swojego życia.

"Jan Bednarek się postarał" - głosi opis przy zdjęciu, który nie pozostawia cienia wątpliwości, że piękna Julia była szczęśliwa zarówno z czasu spędzonego u boku swojego chłopaka, jak i z jakości fotek, o które ten się postarał.

Odpowiednie nastawianie mentalne i wypoczynek bez wątpienia przydadzą się polskiemu defensorowi. Premier League w okresie świąteczno-noworocznym jak zawsze bowiem będzie pędziła jak szalona, a więc również i Southampton Polaka rozegra wiele meczów w niewielkich odstępach czasowych.

Super Raport 27.11 (Goście: Jacek Karnowski - prezydent Sopotu oraz Paweł Kukiz - Kukiz'15)
Najnowsze