Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

i

Autor: AKPA Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Rozenek polską wersją Sary Carbonero? Takie rzeczy są możliwe tylko w filmie „Druga Połowa”

2021-05-25 16:30

Przez wiele lat Polska cierpiała na deficyt dziennikarek sportowych. Na szczęście to się zaczęło zmieniać. Kolejnym dowodem na to jest film „Druga Połowa”. Tam w rolę dziennikarki sportowej wciela się Małgorzata Rozenek-Majdan! Fanka Zinedine’a Zidane’a i kobieta od przeglądania piłkarskiego Twittera. Oczywiście dla męża Radosława. - W filmie chciałam pokazać kobietę, która jest pewna siebie i świetnie czuje się w męskim świecie - mówi.

Nikt nie ma wątpliwości, że kibice złaknieni emocji i kinomani złaknieni pójścia na film mogą spotkać się w jednym miejscu. W kinie! Już 28 maja premiera filmu „Druga Połowa”. Każdy człowiek w Polsce, niezależnie od okoliczności, potwierdzi: pierwsza połówka jest tylko na rozkręcenie. 

Jedyny TAKI FILM o piłce. Grzegorz Krychowiak zagra z Cezarym Pazurą!

Małgorzata Rozenek-Majdan przed premierą filmu „Druga połowa”: To mój wielki debiut. Uwielbiam Zinedine’a Zidane’a

Miłość i piłka nożna się przecinają i w końcu ktoś zrobił o tym film. Nie o kibolach, nie o ustawkach ani o korupcji. Jedną z bohaterek filmu „Druga Połowa” jest dziennikarka sportowa, a nią gra Małgorzata Rozenek-Majdan. Znana prezenterka będzie przez moment w jednej branży (oraz na szklanym ekranie) z Romanem Kołtoniem, Michałem Polem i Dariuszem Szpakowskim. Jak spisała się w roli polskiej Sary Carbonero? Hiszpańska reporterka wiele lat tworzyła związek z bramkarzem m.in. Realu Madryt Ikerem Casillasem.

- Mam męża, który w domu żyje piłką. Bardzo często oglądam dziennikarki sportowe w Polsce. Mamy je świetne. Podpatrywała każdą! Czerpałam z ich mimiki, sposoby jak rozmawiają z piłkarzami, przed i po meczach. To jest bardzo charakterystyczny typ dziennikarki. Mogłam spojrzeć na Sarę Carbonero, ale my się chyba różnimy. Chciałam pokazać kobietę, która jest pewna siebie, świetnie czuje się w męskim świecie. Jest pewna, co chce przekazać swojemu przyjacielowi i wierzy w miłość - mówi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Radosław Majdan to obecnie wzięty ekspert, głównie telewizji Canal Plus. Wiele razy na PKO BP Ekstraklasę patrzy okiem żony. - Piłka nożna kojarzy mi się z wolnym czasem. Przyrzekam, że złapałam się na tym, że Radosława nie było w domu, a ja sama włączyłam mecz. Dźwięk trybun wprowadza mnie w błogi nastrój. Zostałam poproszona przez męża o dowiadywanie się rzeczy na temat piłki. Jestem w domu od "scrollowania" Twittera. Jestem recenzentką piłkarskiego świata, ale interesuje mnie również życie prywatne sportowców. Radek czasem nie wie, czy ktoś ma żonę i dzieci, ja mu poszerzam obraz w tym temacie. Moim ulubionym piłkarzem – a teraz trenerem – jest Zinedine Zidane. Imponuje mi sposób w jaki poprowadził karierę – dodaje Rozenek.

Premiera filmu "Druga Połowa" już 28 maja. 

Najnowsze