Cezary Pazura

i

Autor: SSMP Cezary Pazura zostanie selekcjonerem

Jedyny TAKI FILM o piłce. Grzegorz Krychowiak zagra z Cezarym Pazurą!

2021-04-29 17:27

Koniec maja, gdy Euro będzie za pasem, a emocje kibiców będą rosnąć - przyjdzie szansa się trochę pośmiać. 28 maja w kinach pojawi się "DRUGA POŁOWA". Pamiętacie jak David Moyes, będący wtedy menedżerem Manchesteru United, nakrył swojego piłkarza na romansie z córką? Wilfried Zaha miał wtedy przechlapane. A co by było, gdyby Paulo Sousa przypadkowo podejrzał swoją córkę z jednym z piłkarzy? Albo gorzej – ze skłóconym od dawna dziennikarzem sportowym?

28 maja w kinach będziecie mogli przekonać się co by było gdyby. Selekcjonerem będzie jednak ktoś, kto dziękuje (przepraszamy, panie Sousa) za każde pytanie, a jest KILEREM, ekhm, panem swojego losu. Cezary Pazura wcieli się w rolę szefa polskiej drużyny narodowej, ale również ojca młodej lekarki. Ta jednak zachorowała na miłosne uczucie do Mateusza, dobrze prezentującego się dziennikarza, który z selekcjonerem lubi się jak pies z listonoszem. To jednak nie wszystko. Do gry będzie chciał się włączyć niejaki Jarosław Kot – piłkarski gwiazdor, który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce córki trenera. On KOD Nawałki (Koncentracja-Odbudowa-Dokładność) zamienił na system „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować”. I ten chyba pasuje nam bardziej.

Dr Paweł Grzesiowski: Szczepionka da sportowcom ZASTRZYK energii | Futbologia

Wyjściowy skład tej komedii romantycznej jest do pozazdroszczenia. O Pazurze już wiemy, ale co pokaże… Grzegorz Krychowiak?! Z ciekawością zobaczymy reprezentanta Polski na wielkim ekranie. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa od zawsze słynął z poczucia humoru, więc mocno na niego liczymy. Nie wątpimy w „Krychę”, ale w zanadrzu producenci mają również niezawodnego Rafała Rutkowskiego.

O perfekcje zadba Małgorzata Rozenek-Majdan. Komentarz? Dariusz Szpakowski i Roman Kołtoń. Ponadto zobaczymy dobrze sprawdzonych graczy: Macieja Musiała, Mariannę Zydek, Jacka Knappa, Andrzeja Grabowskiego, Piotra Roguckiego i Ilonę Ostrowską. "DRUGA POŁOWA" odbędzie się 29 maja, ale potem będzie jeszcze powtarzana. Będzie sygnałem do powrotu do kin po przerwie spowodowanej zamknięciami wszystkich sal w Polsce z powodu pandemii.

Film wchodzi na ekrany w wyjątkowym czasie - w czerwcu odbędą się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, ale już wcześniej „DRUGA POŁOWA” pokaże, w jakiej formie jest Krychowiak. Zobaczymy, kto kogo zostawi na ławce rezerwowych.

Film powstał na podstawie scenariusza, który napisali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk. Produkcją dzieła zajęła się firma House Media Company.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze