Sandecja - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Sandecja - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Sandecja - Zagłębie w TV Na jakim programie 30.06.2020

2020-06-30 9:52 CH
MKS Sandecja
Autor: MKS Sandecja

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec TV TRANSMISJA NA ŻYWO Sandecja - Zagłębie STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać Sandecja - Zagłębie w TV Na jakim programie Sandecja - Zagłębie dzisiaj 30.06.2020. Sytuacja w I lidze zrobiła się bardzo ciekawa. Niemal wszystkie zespoły wciąż liczą się w walce o awans. Sandecja Nowy Sącz i Zagłębie Sosnowiec sąsiadują w tabeli, a miejsca premiowane grą w barażach są w ich zasięgu. Przed nami 29. kolejka I ligi. Gdzie obejrzeć Sandecja - Zagłębie Sosnowiec TV NA ŻYWO Na którym kanale Sandecja - Zagłębie LIVE STREAM ONLINE.

Sandecja - Zagłębie TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać

Sandecja - Zagłębie STREAM LIVE w INTERNECIE. Sandecja Nowy Sącz zajmuje 12. miejsce w tabeli I ligi. Zagłębie Sosnowiec jest za 11. pozycji i ma tylko jeden punkt więcej. Punkty wywalczone w tym meczu będą bardzo cenne. Oba zespoły mają szanse zbliżyć się do strefy premiowanej grą w barażach o awans. A taki jest jest cel tych drużyn. Pierwszy w tym sezonie mecz Sandecji z Zagłębiem rozegrano w Sosnowcu. Gospodarze wygrali 3:1. Czas na rewanż na boisku w Nowym Sączu. W poprzedniej kolejce Sandecja pechowo przegrała 0:1 z Chrobrym Głogów, tracąc bramkę w samej końcówce. - Jestem przekonany, że zespół, który wsiądzie zaraz do autobusu w drogę powrotną do Nowego Sącza, pokaże charakter i to, że tylko bardzo dobra drużyna po takim ciosie wstaje i jest jeszcze mocniejsza - powiedział trener Sandecji Tomasz Kafarski. - Z mojej perspektywy, byliśmy zespołem trochę lepszym, mieliśmy lepsze sytuacje. Byliśmy zespołem, który grał tak, jak chciał. Niestety zanosiło się na to, że wynik remisowy się utrzyma, a tu chwila nieuwagi, szkoda tego. Sandecja będzie mocniejszym zespołem przez to. Mentalnie jako drużyna, myślę, że poradzimy sobie z tą porażką i we wtorek zobaczymy reakcję w spotkaniu w Nowym Sączu - dodał trener Sandecji Tomasz Kafarski.

Sandecja - Sosnowiec STREAM ONLINE LIVE TRANSMISJA NA ŻYWO

Mecz Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec w 29. kolejce I ligi zostanie rozegrany we wtorek 30. czerwca. Początek meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec o godzinie 16. Prawa telewizyjne do I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji na żywo w tv z meczu Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec. Mecz będzie można oglądać w Internecie. Stream online w usłudze Ipla.

Najnowsze