SKANDAL z udziałem gwiazdy futbolu! Uprawiała SEKS na oczach innych?! [WIDEO +18]

2019-10-10 8:26 MD
Jeremy Menez
Autor: East News Jeremy Menez

Jeremy Menez jeszcze do niedawna szalał na europejskich boiskach występując w Lidze Mistrzów czy reprezentacji Francji. Obecnie jednak nie uprawia już futbolu na najwyższym poziomie. Z tamtych czasów pozostała mu jednak dusza imprezowicza. 32-latek znalazł się teraz w centrum skandalu obyczajowego, który zdążył obiec już cały Internet!

Menez wszedł do seniorskiej piłki już w 2004 roku, kiedy związał się kontraktem z FC Sochaux. Potem jego kariera wiodła przez wielkie kluby Starego Kontynentu - AS Monaco, AS Roma, Paris Saint-Germain oraz AC Milan. Po opuszczeniu Rossonerich swojego szczęścia szukał krótko w Bordeaux i tureckim Antalyasporze, z kolei ostatnie półtorarocze spędził w meksykańskim Club America. Do Europy wrócił przed kilkoma tygodniami wiążąc się z drugoligowym Paris FC.

I to właśnie w jedynym w karierze Francuza pobycie na innym kontynencie wiąże się skandal obyczajowy, jaki wyciekł do Internetu w ostatnich godzinach. Sieć obiegły filmiki, na których piłkarz ostro imprezuje za pomocą różnych używek. Zawodnik został nagrany także w dość jednoznacznej sytuacji z kobietą, na podstawie czego możemy sobie wyobrazić, jakie były dalsze losy tej imprezy.

Portal rtl.be, który pisze o całej sprawie, stawia ją jasno - "alkohol, narkotyki i seks". Według tego serwisu, na imprezie z udziałem znanego piłkarza nie zabrakło marihuany i kokainy.

Nowy pracodawca piłkarza, Paris FC, ani sam Francuz, póki co jeszcze nie zabrali głosu w tej sprawie.

Najnowsze