Słowacja - Holandia, wynik 1:2, RELACJA NA ŻYWO

2010-06-28 17:00

Zdecydowanym faworytem do awansu byli Holendrzy. Jednak Słowacy pokazali już, że stać ich na bardzo wiele, kiedy w fazie grupowej wyeliminowali z gry reprezentację Włoch. Tym razem jednak nie dali rady renomowanemu rywalowi. Zapraszamy do śledzenia relacji live na portalu se.pl.

93 min Sędzia zakończył spotkanie, gol Vittka był tylko na pocieszenie. Słowacja - Holandia 1:2.

93 min GOOOOL!!! 1:2!!! Vittek z karnego!

93 min Karny dla Słowacji! Jakubko faulowany przez Stekelenburga! Żółta kartka dla Holendra!

90 min Słowacy już chyba pogodzili się z porażką

87 min Huntelaar sam na sam z Muchą, ale był na pozycji spalonej

86 min Strzał Elii łatwo broni Mucha

84 min GOOOL!!! 0:2!!! Wesley Sneijder kończy celnym strzałem akcję Dirka Kuyta! Mucha niepotrzebnie wyszedł z bramki! Czy jest już po meczu?

78 min Kolejna sytuacja Vittka! Jeśli się takich okazji nie wykorzystuje, to ciężko myśleć o wygraniu meczu

73 min Tym razem Kuyt z dystansu, ale kapitalnie broni Mucha!

70 min Dirk Kuyt głową ponad bramką

68 min Fantastyczna okazja Vittka! Strzela jednak prosto w Stekelenburga! Bramka dla Słowacji wisi w powietrzu!

67 min Cudowne uderzenie Stocha! Piekielnie mocną bombę broni jednak Stekelenburg!

65 min W znakomitej sytuacji Sneijder, ale niepotrzebnie dryblował

62 min Niecelne uderzenie z dystansu Kucki

59 min Dobre piąstkowanie Muchy. Przy okazji był faulowany

58 min Robben szaleje na prawej stronie, ale źle podaje do środka

56 min Zabavnik kontuzjowany, będzie musiał zejść z boiska

55 min Van Persie byłby w dobrej sytuacji, ale przesadził z dryblingiem

51 min I znowu Jan Mucha! Obronił strzał Holendra... twarzą!

50 min Ależ uderzenie Robbena! W neisamowity sposób strzał Holendra broni Jan Mucha

48 min Na boisku nadal nic się nie dzieje. Ale o to chodzi Holendrom

46 min Rozpoczęli

Koniec pierwszej części gry, zapraszamy po przerwie

44 min Przyspieszyła, ale Holandia. Akcję kończył van Persie, ale nie trafił w bramkę

42 min Słowacy grają jakby w zwolnionym tempie. Nie są w stanie zagrozić Holendrom

41 min Mocny strzał van Persiego, broni Mucha

38 min Jendrisek zablokowany, od bramki Holendrzy

35 min Sędziemu liniowemu zepsuła się... choragiewka

31 min Żółta kartka dla Robbena

29 min Realizator transmisji wciąż przypomina gola Robbena, bo na boisku nic się nie dzieje

25 min Van Persie chciał dośrodkować, ale Pekarik udanie go zablokował

22 min Słowacy próbują przebić się przez obronę Holendrów, ale ci bronią się znakomicie. I groźnie kontrują

18 min GOOOL!!!!! Arjen Robben wrócił do składu i od razu strzelił bramkę. Wspaniały gol!

Mecz na razie rozczarowuje

14 min Nieco więcej spokoju na boisku, trwa wyczekiwanie na błąd rywala

10 min Celny strzał po ziemi Sneijdera, ale łatwo broni Mucha

7 min Strzał van Persiego głową obok bramki Muchy. Coraz odważniejsze ataki Holendrów

6 min Tym razem Hamsik z dystansu, obok słupka

5 min Strzał Sneijdera ponad bramką

4 min Obudzili się Holendrzy, teraz oni suną z atakami na bramkę Muchy

2 min Niespodziewany początek. Groźny strzał Jendriska, ale minimalnie niecelny