Słynny piłkarz będzie pracował w pierwszej lidze? Urugwajczyk kandydatem na trenera Widzewa!

2020-07-29 12:49 PFK
Piłka nożna
Autor: jarmoluk/cc0/pixabay.com Miasto ma pieniądze na sport.

Gorący okres w Widzewie. Po awansie do pierwszej ligi władze klubu pożegnały trenera. Z zespołem rozstał się Marcin Kaczmarek. Kto będzie jego następcą? W gronie kandydatów jest słynny piłkarz, który przed laty błyszczał w hiszpańskiej Primera Division. Taką informację podał portal newonce.sport na Twitterze.

W niedawno zakończonym sezonie Widzew wywalczył promocję do pierwszej ligi. Łodzianie zajęli drugie miejsce w drugiej lidze, ale w 2020 roku spisywali się fatalnie. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Kaczmarka zawiódł, grał poniżej oczekiwań i możliwości. Na koniec Widzew przegrał na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków. Zamiast euforii z awansu do pierwszej ligi były gwizdy ze strony wściekłych kibiców.

To tam Łukasz Piszczek zakończy karierę. Polski klub będzie w EKSTAZIE po tych słowach

Władze klubu po zakończeniu sezonu pożegnały się z trenerem Marcinem Kaczmarkiem. - Ostatnie wyniki sprawiły jednak, że zespół z trudem utrzymał drugie miejsce w stawce - napisano na oficjalnej stronie Widzewa po dymisji szkoleniowca. - Cel, jakim był awans do wyższej klasy rozgrywkowej, został zrealizowany, ale rezultaty poszczególnych meczów i dyspozycja sportowa drużyny w minionych tygodniach znacznie odbiegały od oczekiwań, dlatego zarząd podjął decyzję o zakończeniu współpracy z trenerem. W imieniu całego klubu dziękujemy Marcinowi Kaczmarkowi za pracę na rzecz Widzewa i wywalczony z zespołem awans do Fortuna 1. Ligi. Życzymy trenerowi wielu kolejnych sukcesów w dalszej karierze trenerskiej! - brzmiał oficjalny komunikat zamieszczony na portalu klubowym.

Arkadiusz Milik MIAŻDŻONY po porażce Napoli. Nie mają żadnej litości!

Kto będzie odpowiadał za wyniki Widzewa w przyszłym sezonie? Pojawił się zaskakujący kandydat. Do takich informacji dotarł portal newonce.sport, który podał w mediach społecznościowych, że kandydatem do pracy w z łódzkim zespołem jest Walter Pandiani. Urugwajczyk ma za sobą bogatą karierę piłkarską. Z powodzeniem występował w klubach hiszpańskich jak Deportivo La Coruna, Mallorca, Espanyol Barcelona czy Osasuna Pampeluna. Ma także za sobą grę w Anglii w Birmingham City. Jako trener prowadził w ubiegłym roku hiszpański zespół Lorca FC.

Jan Bednarek ZARĘCZYŁ SIĘ z PIĘKNĄ Julią Nowak! Ale dostała PIERŚCIONEK! [ZDJĘCIA]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.