Przemysław Babiarz

i

Autor: AKPA Przemysław Babiarz zły na współpracownika

Ostro się zaangażował

Stosunek Przemysława Babiarza do religii jest jednoznaczny. Gwiazda TVP to prawdziwy wyjątek

2024-02-01 22:24

Przemysław Babiarz to prawdziwe bożyszcze wiernych widzów Telewizji Publicznej. Doświadczony dziennikarz sportowy niemal każdego dnia popisuje się na antenie wiedzą i estymą. Dzięki temu otrzymał też możliwość prowadzenie programów w innych kanałach. Pracownik TVP ma również jednoznaczny stosunek do religii i w przeciwieństwie do wielu nie boi się o tym mówić.

Przemysław Babiarz to postać, która gości każdego dnia w milionach polskich domów. Jego największą pasją jest oczywiście sport, a głos dziennikarza TVP świetnie znają m.in. fani lekkoatletycznych zmagań. Babiarz to jednak wykształcony aktor i świetnie odnajduje się również w roli prezentera czy prowadzącego teleturnieje. Oprócz bogatej wiedzy i ogłady posiada również spore pokłady charyzmy. Dziennikarz Telewizji Publicznej nie boi się mówić o sprawach, które dla wielu należą do tabu. Jednym z takich są kwestie religijne. Babiarz nie tylko otwarcie mówi o wierze, lecz także angażuje się w wiele wydarzeń katolickich.

Niewiarygodne, co Ewa Swoboda usłyszała o sobie. Aż nami zatrzęsło. Chcieli zrobić jej specjalne badania

Przemysław Babiarz ma jednoznaczny stosunek do religii

Można śmiało przyjąć, że religia zajmuje ważne miejsce w życiu Przemysława Babiarza. Dziennikarz TVP nigdy nie ukrywał swojego przywiązania do Boga, a w 2017 roku wziął udział w propagowaniu wyjątkowej akcji różańcowej. Gwiazdor sportowego dziennikarstwa w naszym kraju stał się główną twarzą akcji "Różaniec do Granic". Organizatorzy nagrali nawet krótkie wideo, na którym Babiarz opowiadał o całym przedsięwzięciu.

Krzysztof Stanowski otwarcie o "Kanale Sportowym". Wbił im szpilkę, nie zawahał się!

Przemysław Babiarz i Różaniec do Granic

Różaniec do Granic w 2017 był wyjątkową akcją, co zdawał się zauważać sam dziennikarz. Babiarz zaangażował się w wydarzenie, które miało na celu odmówienie modlitwy przede wszystkim na przygranicznych terenach Polski. Uczestnicy wybierali jeden z 320 kościołów i gromadzili się tam na wspólnej modlitwie i przeżywaniu chwil uniesienia religijnego. Następnie udawali się na tereny na kresach ojczyzny.

Listen on Spreaker.
Najnowsze