Syn Beckhamów ukrywał dziewczynę przed rodzicami?! To siostra... Kate Moss! [ZDJĘCIA]

2019-11-07 11:37 MD
Lottie Moss
Autor: Instagram / lottiemossxo Lottie Moss

Miano syna bardzo sławnych rodziców wiąże się z wieloma przywilejami, ale niesie również mnóstwo zagrożeń. Do tych drugich z pewnością zalicza się bycie na świeczniku mediów i konieczność uważania na swoje ruchy. Doskonale wie o tym Brooklyn Beckham, syn Davida, który ponownie znalazł się na ustach innych ludzi z powodu swoich podbojów miłosnych.

Najnowsze rewelacje odnośnie syna byłego kapitana reprezentacji Anglii dotyczą romansu z Charlotte Moss - młodszą, 21-letnią siostrą znanej modelki Kate. Lottie, jak zdrobniale nazywa się dziewczyna, miała żyć z dzieckiem  "Becksa" w sekretnym związku, który długo był ukrywany także przed rodzicami chłopaka. Nie była to jednak żadna poważna relacja, a raczej przelotna znajomość, których w życiu Brooklyna było już wiele.

Jak relacjonuje "The Sun", Beckham senior dowiedziawszy się o sprawie postanowił przywołać syna do porządku. Wyartykułował mu, ze z powodu popularności swojej rodziny ciągle znajduje się na celowniku mediów i nie może pozwalać sobie na takie rzeczy. Były zawodnik m.in. Realu Madryt czy AC Milan obawia się także swoistych "ciągotek" swoje syna, który zmienia partnerki jak rękawiczki i staje się prawdziwym łamaczem serc oraz kobieciarzem.

Relacja z Lottie również nie sprawiła, że Brooklyn odnalazł miłość swojego życia. Urocza 21-latka musi poszukać swojego szczęścia u boku innego mężczyzny.