Nie żyje Chris Smith

i

Autor: Twitter Nie żyje Chris Smith

Dramat

Tajemnicza śmierć młodej gwiazdy futbolu z USA. Chris Smith miał tylko 31 lat!

2023-04-19 20:04

Smutne informacje napływają ze Stanów Zjednoczonych. Rodzina futbolu amerykańskiego pogrążyła się w głębokiej żałobie po śmierci młodego futbolisty amerykańskiego, Chrisa Smitha. W ostatnim czasie grał w konkurencyjnej lidze do NFL, XFL. 31-latek zginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Żegnają go kluby i zawodnicy.

Tragiczne informacje napłynęły ze Stanów Zjednoczonych. Nie żyje Chris Smith, zaledwie 31-letni zawodnik futbolu amerykańskiego, który był zawodnikiem Seattle Sea Dragons. Ostatni mecz rozegrał w niedzielę. Jak informuje CNN.com,

- Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem byłego zawodnika Cleveland Browns, Chrisa Smitha. Był jednym z najmilszych zawodników, kolegów, był sympatycznym człowiekiem. Nasze myśli i modlitwy są z jego rodziną w tym trudnym czasie - czytamy na twitterowym profilu klubu Cleveland Browns, gdzie grał przez dwa sezony.

Kim był Chris Smith?

Chris Smith w swoim sportowym CV ma m.in. Jacksonville Jaguars, Cincinnati Bengals, Cleveland Browns czy Las Vegas Raiders. Do NFL trafił w 2014 roku z draftu. Został wybrany w piątej rundzie z numerem 159. W ostatnim czasie grał w klubie XFL, Seattle Sea Dragons.

Sonda
Czy interesujesz się futbolem amerykańskim?
Najnowsze