Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowska Anna Lewandowska

Też je pączki?

Tak Anna Lewandowska spędza Tłusty Czwartek. Czy ona też je pączki? Poznaliśmy odpowiedź!

2023-02-16 21:19

Anna Lewandowska jest jedną z tych osób, które raczej nie szaleją, gdy przychodzi do zajadania się słodyczami. Tłusty Czwartek to święto, gdy wszyscy wybierają się do sklepów i cukierni po pączki. Czy trenerka fitness w taki dzień także wcina pączki? Poznaliśmy odpowiedź na to pytanie i nikogo nie powinna ona dziwić. Wszystko jest już jasne!

Anna Lewandowska to propagatorka zdrowego stylu życia. Najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce stara się promować dobre odżywianie. Lewandowska przypomina, jak jeść smacznie, ale i zdrowo. Czy Tłusty Czwartek to święto zdrowego jedzenia? Zdecydowanie nie! Czy w taki dzień, raz do roku, można odpuścić dietę i nieco zaszaleć. Zdecydowanie tak! Niektórzy mogliby się zastanawiać, co na to trenerki fitness. Odpowiedź poznaliśmy u źródła!

Mariusz Pudzianowski z mamucim pączkiem. Stroił miny mierząc się z nim, potworne ciężary

Tak Anna Lewandowska spędza Tłusty Czwartek. Czy je pączki?

Jeśli ktoś zastanawiał się, czy trenerka fitness też ze smakiem wsuwa pączki, to już wiemy. Lewandowska opublikowała na swoim Instagramie na InstaStories fotografię z pączkiem. Trenerka jadła go z wielkimi oczami i ewidentnie ze smakiem. Potwierdziła też swoją miłość do kalorycznej bomby. Emotikony pod zdjęciem nie pozostawiają złudzeń.

- To Tłusty Czwartek. Na moim blogu znajdziecie przepisy na wersję bezglutenową. My mamy tradycyjne pączki prosto z Polski - chwaliła się wcześniej Lewandowska.

Wyglądały naprawdę smacznie! Jak widać - nawet aktywnie trenując, można sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i konsumpcję nieco mniej fit-potraw.

Anna Lewandowska z pączkiem

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska z pączkiem

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze