Przegląd Sportowy

i

Autor: KLS Przegląd Sportowy

Smutne wiadomości

To koniec "Przeglądu Sportowego" jaki znamy! Wielkie zmiany ogłoszone, istotne wieści dla kibiców

2022-10-11 13:06

Fani sportu nie będą zadowoleni. Od stycznia kolejne zmiany związane z „Przeglądem Sportowym” najpopularniejszym, a na pewno najbardziej znanym tytułem sportowym w kraju. „Przegląd Sportowy” jednak utraci już tytuł dziennika, bowiem częstotliwość pojawiania się go w kioskach zmieni się i po gazetę sportową kibic nie będzie mógł sięgnąć każdego dnia.

We wtorek Ringier Axel Springer Polska – właściciel „Przeglądu Sportowego” – wydał komunikat „o podjęciu konkretnych działań w reakcji na postępujące spowolnienie rynku i drastyczny wzrost kosztów”.

Wysokie ceny papieru i energii zdeterminowały wydawnictwo do poważnych decyzji i już wiemy, że w grudniu ukaże się ostatnie papierowe wydanie tygodnika „Auto Świat”.

Matty Cash powrócił do gry. Angielskie media oceniły jego występ, zwrócono uwagę na pewien istotny szczegół

RASP będzie rozwijać tytuł tylko w internecie.

„Przegląd Sportowy” wciąż będzie do kupienia, ale już tylko dwa razy w tygodniu. Od stycznia 2023 r. jedyny dziennik sportowy w Polsce przestanie być dziennikiem. Będzie pojawiać się w sprzedaży dwa razy w tygodniu: tylko w poniedziałki i w piątki.

W ten sposób "Przegląd" cofa się do lat międzywojennych, bo właśnie wtedy ukazywał się dwa razy w tygodniu.

W lipcu tego roku ludzie odpowiedzialni za dystrybucję „Przeglądu Sportowego” zrezygnowali po 22 latach z wydań sobotnich .

Dyrektor Jagiellonii Białystok o przyszłości Guala i Imaza. Kibice będą zachwyceni tą deklaracją

To niestety nie jest koniec złych informacji. Zarząd podjął decyzję o redukcji zatrudnienia również w innych obszarach firmy. Szykują się zwolnienia grupowe, które mają objąć w sumie 8 proc. pracowników firmy.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze