Tragedia w Serie D! Piłkarz zabił swoją dziewczynę, a później się zastrzelił! [ZDJĘCIE]

Świeczka, znicz
Autor: Piotr Bławicki

Tragiczna wiadomość z Włoch. Piłkarz klubu Serie D Tuttocuoio Federico Zini zastrzelił swoją dziewczynę, a później popełnił samobójstwo! Powodem miał być zawód miłosny.

Zini był niespełnionym talentem włoskiej piłki. Karierę zaczynałw Empoli, stamtąd ruszył w świat. Grał na Malcie, w Bułgarii, na Filipinach, nawet w Mongolii. Ostatnio wrócił do Włoch, został zawodnikiem drużyny grającej w Serie D.

Elisa Amato była jego byłą dziewczyną. Jak donoszą włoskie media, Federico Zini przyjechał do niej i poprosił o kolejną szansę. Nalegał, by ukochana wsiadła z nim do samochodu. Gdy już znaleźli się w aucie, wyjął broń. Najpierw zastrzelił dziewczynę, potem popełnił samobójstwo.

We Włoszech zapanował szok. Zini nigdy nie sprawiał problemów, był spokojnym człowiekiem. Mimo nieudanej kariery sportowej, często udzielał się w akcjach charytatywnych.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze