Tuż po porodzie chce jechać na Igrzyska. Szalony pomysł znanej piłkarki

2019-11-08 16:32 KG
Alex Morgan
Autor: Instagram Alex Morgan

Wielcy sportowcy cechują się ogromną ambicją i chęcią rywalizacji. Kilkanaście dni temu jedna z najwybitniejszych piłkarek na świecie Alex Morgan poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że jej rodzina niebawem się powiększy. Teraz oznajmiła, że jej celem jest wyjazd na Igrzyska do Tokio. Taka decyzja piłkarki wywołała spore poruszenie w mediach.

Pod koniec października utytułowana piłkarka pochwaliła się za pośrednictwem Instagrama, że na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Morgan, która od kilku lat jest żoną gracza LA Galaxy Servando Carasco, oznajmiła że spodziewa się córeczki. - Już ją kochamy, a jeszcze jej nie poznaliśmy. Nowy członek rodziny Carrasco już wkrótce pojawi się na świecie - tak podpisała zdjęcie Amerykanka. Córeczka piłkarskiej pary ma przyjść na świat w kwietniu 2020 roku.

Piłkarka ma jednak bardzo ambitne plany. Zaraz po porodzie chce powrócić do treningów by być w pełni formy na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które odbędą się raptem 3 miesiące po planowanym porodzie. - Mam nadzieję, że wrócę na boisko tak szybko, jak to możliwe. Po urodzeniu zdrowego dziecka chcę wrócić do drużyny narodowej i już nie mogę się doczekać gry w Tokio - powiedziała w rozmowie z "USA Today". Piłkarka chce brać przykład z kobiet, które wróciły do wyczynowego sportu po urodzeniu dziecka.
- Nadal chcę cieszyć się sportem, który uprawiam przez całe życie - podkreśliła.