Neymar

i

Autor: AP Neymar

Tych słów Neymara nikt się nie spodziewał. Fani w ciężkim szoku

2021-10-10 16:43

Neymar bez wątpienia należy do grona najważniejszych światowych piłkarzy. Gdy Brazylijczyk jest w pełni formy, potrafi zachwycić swoją grą. Tym większy szok wywołał słowami, które zdecydował się wypowiedzieć w ostatnich dniach. Fani gwiazdora Paris Saint-Germain są w ciężkim szoku i nie chcą uwierzyć, że to prawdziwe podejście piłkarza.

Neymar latem 2017 roku wywrócił sytuację na światowym rynku transferowym, gdy był bohaterem najdroższego transferu w historii piłki nożnej. Zamienił FC Barcelona na Paris Saint-Germain za 222 mln euro. Od tej pory w paryskich barwach idzie mu raz lepiej, raz gorzej, ale teraz z pewnością ostrzy sobie zęby na doskonały sezon. Ponownie może bowiem występować u Leo Messiego, z którym doskonale zna się już z okresu spędzonego wspólnie na Camp Nou.

Zobacz też: Czesław Michniewicz szczerze o swojej przyszłości! Trener Legii opowiedział o konkretnej ofercie

Jeśli natomiast talent Neymara w dalszym ciągu wydaje się jeszcze nie w pełni uwolniony, z całą pewnością jest to także wina urazów, z którymi piłakrzowi przyszło się mierzyć w trakcie kariery. Urazów fizycznych i psychicznych. - Myślę, że przyszłoroczny mundial będzie moim ostatnim w karierze. Nie wiem, czy jestem dość silny mentalnie, aby dalej radzić sobie z piłką nożną - skwitował gwiazdor wicemistrzów Francji.

Jak na 29-letniego zawodnika, takie słowa z pewnością nie są niczym oczywistym. Wprowadziły one mnóstwo zamieszania, by nie powiedzieć szoku w szerokim gronie fanów brazylijskiego piłkarza. Nim jednak nadejdą mistrzostwa świata w Katarze, a dojdzie do tego dopiero pod koniec 2022 roku, z całą pewnością wydarzy się jeszcze sporo rzeczy i być może Brazylijczyk ostatecznie zmieni swój zamysł.

Andrzej Niedzielan po meczu Polska - San Marino
Najnowsze