Znicz, świeczka

i

Autor: Pixabay

W tragicznym wypadku zginęli młodzi sportowcy. Fatalne wieści o czołowym zderzeniu

2022-03-16 16:37

Tragiczne informacje napływają ze Stanów Zjednoczonych. Jak poinformował Teksański Departmanet Bezpieczeństwa Publicznego, w wypadku na jednej z dróg zginęło aż dziewięć osób. Niestety, potwierdziły się fatalne wieści, że wśród nich było także sześciu młodych sportowców, studentów Uniwersytetu Southwest.

Tragiczne informacje zostały przekazane przez CNN, a następnie potwierdzone przez Uniwersytet Southwest. Nieopodal miasteczka Andrews w stanie Texas doszło do fatalnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Uniwersytecki van i pickup zderzyły się czołowo. Do zdarzenia doszło nieco po godzinie 20 czasu lokalnego. Służby przekazały ją jednak dopiero w środę.

Zobacz także: Ogromna kasa dla reprezentanta Polski! Mógł zarabiać grube miliony, Mateusz Borek ujawnia

Nie żyje sześciu młodych sportowców z USA

Z oświadczenia Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego stanu Texas dowiadujemy się, że z nieznanych powodów pickup jechał pod prąd i wjechał w vana. - Oba auta zajęły się ogniem i spłonęły - przekazał sierżant Steven Blanco z tego wydziału. Łącznie zginęło dziewięć osób - sześciu studentów, którzy wracali z zawodów golfowych, opiekun i dwójka podróżujących pickupem. 

Swój komunikat w tej sprawie opublikował także uniwersytet. - Jesteśmy w szoku i zasmuceni strata członków naszej uczelnianej rodziny. Dziewięciu pasażerów, w tym trener, brali udział w tragicznym wypadku. Śledztwo wciąż trwa, siedem osób z busa zginęło. Dwójka w stanie krytycznym trafiła do szpitala w Lubbock w Teksasie - czytamy w oświadczeniu.

Zobacz także: Przedziwne zarzuty legendy pod adresem Igi Świątek. Wojciech Fibak zwrócił uwagę na ten szczegół

Trening Apatora Toruń na Motoarenie
Sonda
Czy grałeś kiedyś w golfa?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze